Drama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell

Love Island Drama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell
Více

Rachel Karnížová (23) patří jednoznačně k nejvýraznějším soutěžícím letošního Love Island. Rudovlasá kráska si před reality show prošla doslova peklem. Její bývalý partner a moderátor TV Markíza Tomy Kotty ji psychicky i fyzicky týral. Ve vile si až do této chvíle myslela, že našla lásku. Tím vyvoleným měl být exotický Claude. Nejdříve se vyvíjel jejich vztah ideálně a stali se prvním párem, který měl ve vile sex. Po příchodu nové bombshell Petry se ale karty obrátily.

Slovenská influencerka Rachel Karnížová je jednou z účastníků zamilované reality show Love Island 2023. Zpočátku to působilo, že se rudovlasé dívce příliš v lásce nedaří. Chvíli se rozkoukávala kolem sebe a následně se zamilovala do exotického chlapce jménem Claude, který přiznal, že má za sebou pouze jeden vztah a není na nic takového zvyklý.

Ani tato informace Rachel neodradila a do vztahu s Claudem dala vše. Po krátkém poznávání, které bylo ovšem intenzivní se pár neudržel a šli si to rozdat do sprchy. Stali se tak prvním letošním párem Love Islandu, který měl ve vile sex. Ostatní soutěžící si ale začali myslet, že je mezi nimi víc sexuální přitažlivost než láska.

Po nějaké době se začalo projevovat, že Claude nemá se vztahy žádné zkušenosti a Rachel se snažila pochopit, co se odehrává v jeho hlavě. Po příchodu nové bombshell Petry se jejich vztah ještě více zkomplikoval.

ExkluzivněPrvní slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy

První slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy

Rachel je na dně a Claude prahne po Petře

Nová soutěžící brunetka Petra pořádně zamíchala ve vile kartami. Do páru si vybrala Clauda, který se jí od začátku líbil a okamžitě jí padl do oka. Ani Claude neskrývá sympatie ke krásné Petře, což logicky nenechává Rachel klidnou.

Po výměně párů se do postele Clauda nastěhovala Petra. „Já jsem pořád slyšela, jak si povídají. Nemohla jsem usnout, dokud si oni nepřestali povídat,“ rozplakala se další den na gauči Rachel a naštěstí našla oporu v ostatních dívkách z vily.

Love IslandRachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Rachel si před Love Island prošla peklem: Bývalý partner ji kopal, fackoval a násilím cpal prsty do intimních míst

Následně si vzala Rachel Clauda bokem a snažila se mu vysvětlit, co k němu cítí. „Já jsem k tobě opravdu začala něco cítit a nebylo to pro mě lehké,“ snažila se Rachel vysvětlit své pocity mezi čtyřma očima Claudovi.

Je mi to strašně líto, že se takhle chováš. Já jsem to věděla od začátku. I kdyby přišlo deset nových bombshell, tak já bych věděla, že chci být s tebou,“ dodala Rachel hlasem, který se jí velmi třepal. Claude se k celé situaci nevyjádřil a jen se hloupě smál.  „Proč se směješ? To není vůbec vtipné,“ nechápala Rachel.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr Love Island

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem