Chaos Vémoly: Vnadná Lara zvažuje možnosti, Karlos ji nezná, ale s autem občas parkuje u jejího baráku

Celebrity Chaos Vémoly: Vnadná Lara zvažuje možnosti, Karlos ji nezná, ale s autem občas parkuje u jejího baráku
Více

Karlos Vémola (37) si stojí za tím, že vnadnou Laru z brněnského nočního podniku nezná. Ta nedávno pro Blesk.cz podivně mlžila a zvažovala možnosti. Na svém instagramovém profilu před nějakou dobou sdílela hvězda reality show Eva Feuereislová (33) stories se snímkem auta Karlose Vémoly, které jí poslal autor fotky. Dle jeho slov zápasník čas od času parkuje před domem Lary.

MMA bijec Karlos Vémola odjel trénovat do Thajska na nadcházející zápasy a úplnou náhodou byl natočený na video mladého Slováka, který streamoval na Twitchi. Na záznamu je patrné, že za Karlosem jde vnadná blondýna. Okamžitě se začalo spekulovat o tom, že je Vémola nevěrný své ženě Lele.

„Mezi třífázovými tréninky stihnu tak akorát doktora a vyspat se. Rozhodně na žádné užívání není čas. Trénujeme tady třikrát denně a makáme od rána do večera. Nehledě na to, že se moc těším, až se vrátím domů do Čech, na svou ženu a děti,“ vyjádřil se Vémola ve videu na Instagramu.

ZahraničíParis Hilton poprvé ukázala syna, kterého odnosila náhradní matka: Mám zmražených 20 embryí na další děti, řekla

Paris Hilton poprvé ukázala syna, kterého odnosila náhradní matka: Mám zmražených 20 embryí na další děti, řekla

Lara podivně mlží

Záhadná blondýnka Lara se po několika dnech vyjádřila pro Blesk.cz. „Ano, jde o nedorozumění a mám i důkazy, ale jsem stále v šoku a snažím se to trochu rozdýchat,“ mlžila.

Myslím, že momentálně, ať se vyjádřím jakkoliv, lidi stále budou věřit té pro ně zajímavější verzi a spojovat mě s Karlosem. Zatím si chci zvážit pro a proti, co se týká mého soukromí. Nehledejte opět, prosím, žádnou spojitost s Karlosem, dodala.

RozhovorPamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem

Pamatujete si na Alžbětu Kolečkářovou ze SuperStar? Zhubla 30 kilo, porodila 2 děti a promluvila o dávném románku se Šepsem

Vémola parkuje u Lary před domem?

Nutno říct, že Vémola na videu po boku Lary nedělá nic špatného, ale je to až moc náhod najednou. Není tomu tak dávno, kdy na svém Instagramu Eva Feuereislová zveřejnila snímek Karlosova auta, které má stát před domem Lary.

Jak si psal, že Vémola je na blondýnky, ta jeho blondýna bydlí tady u mě naproti v baráku,“ píše autor snímku s Vémolovým autem před domem Lary. S podobnou informací přišel také web eXtra.cz, kterému se ozval důvěryhodný zdroj se stejnou fotografií.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim