Paris Hilton poprvé ukázala syna, kterého odnosila náhradní matka: Mám zmražených 20 embryí na další děti, řekla

Zahraničí Paris Hilton poprvé ukázala syna, kterého odnosila náhradní matka: Mám zmražených 20 embryí na další děti, řekla
Více

Dědička hotelového impéria Paris Hilton (42) a její manžel Carter Reum (42) přivítali v lednu na svět miminko, které odnosila náhradní matka. Tuto novinku sdělila Paris příspěvkem na svých sociálních sítích, kde přidala roztomilou fotku s popisem: „Už teď tě milujeme víc, než je zdravé“. Nyní podle informací Daily Mail Paris přiznala, že má zmražených 20 embryí na další děti.

Vždycky bylo mým snem stát se matkou a jsem tak šťastná, že jsme se s Carterem našli. Jsme opravdu nadšení, že můžeme společně založit rodinu a naše srdce snad explodují láskou k našemu chlapečkovi,“ prozradila nedávno magazínu People novopečená maminka Paris Hilton.

Dědička milionového impéria Paris Hilton s manželem Carterem Reumem sdíleli před pár dny první snímky syna Phoenixe. Ten se narodil na konci ledna a odnosila ho náhradní matka. Paris a Carter se vzali v listopadu 2021 po více než dvou letech randění a nyní prožívají jedno z nejkrásnějších životních období.

ZahraničíPro Jessicu Alves neplatí, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš: V těsných šatech se divoce líbala s ex

Pro Jessicu Alves neplatí, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš: V těsných šatech se divoce líbala s ex

Šťastná  maminka vypadala blaženě, když jí její malý syn tvrdě spal rameni s ústy mírně otevřenými a manžel stál poblíž v černé košili s dlouhým rukávem. Snímek strhl obří lavinu rozkošných komentářů od fanoušků. „Nádherná rodina,“ píší lidé.

Jak informuje zahraniční portál Daily Mail, Paris Hilton se v otevřeném rozhovoru svěřila, že se vždy bála porodu, a proto se vydali s manželem cestou náhradní matky. Přiznala se také, že si nechala zmrazit vajíčka na radu své kamarádky Kim Kardashian a plánovala mít dítě sama, než se s Carterem setkali.

Porod a smrt jsou dvě věci, které mě děsí víc než cokoliv na světě,“ řekla otevřeně Paris, která si nechala zmrazit dalších 20 embryí, aby s manželem mohli pracovat na rozrůstání rodiny. Rodiče radostnou zprávu o narození potomka tajili nejenom před fanoušky, ale také před vlastní rodinou.

Celý můj život byl tak veřejný,“ řekla v rozhovoru pro Harper’s Bazaar. „Nikdy jsem pro sebe nic neměla. Rozhodli jsme se, že chceme mít celou tuto zkušenost pro sebe,“ vysvětlila. „Chci ho chránit a být s ním každou vteřinu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém