Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva

Glosa Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva
Více

Předávání cen v anketě Český slavík 2023 máme za sebou a galavečer byl skutečně výživný. Všichni tak nějak podvědomě tušíme, že je tahle „soutěž“ dávno za zenitem, ale nutno uznat, že od předešlých ročníků ušla zdárný kus k lepšímu. Na moderátorech Ondřeji Sokolovi (52) a Aleši Hámovi (50) je vidět, že se patrně inspirovali v zahraničí. A to je jednom dobře! Jejich neotřelý humor a sarkasticky trefné poznámky sklízejí oprávněné ovace. Pojďme se nyní podívat na to, co nejdůležitějšího se na Slavících tento rok událo.

Moučná bitva

Hned v úvodu Českého slavíka kolem sebe způsobil poprask zpěvák Jan Bendig, když byl na červeném koberci napaden neznámým útočníkem, který ho zasypal moukou. Incident na místo přijela okamžitě řešit policie. Zpěvák se z prvotního šoku otřepal a dál dával rozhovory a předvedl skvělé vystoupení se zpěvačkou Monikou Bagárovou.

„Moučná bitva“ ale způsobila na českém internetu takový výbuch, že se o tom mluví ještě tři dny po Slavíkovi. Jeden tábor lidí se Honzy zastává s tím, že se stal obětí a druzí jsou přesvědčeni o tom, že vše bylo domluvené. Ať je to tak, či onak, tak Honza Bendig se stal jednoznačně nejvyhledávanějším jménem víkendu.

GlosaBendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit

Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit

Proměna Farne a Boho

Vítězkou kategorie zpěvačka roku na udílení hudebních cen Český slavík 2023 se stala Ewa Farna, která bodovala svým outfitem. Ewa je krásná žena, ale co se týče stylingu, tak v posledních letech dost pokulhávala. Většinou zvolila modely, které úplně nelahodily její postavě a zvýrazňovaly její nedostatky. Tentokrát to ale působí, že snad musela změnit stylistu. Pokud ano, bylo to velmi dobré rozhodnutí.

Bílé široké kalhoty doplněné topem stejné barvy s dlouhým rukávem velmi lahodily její postavě a účes včetně make-upu zpěvačce dodával šmrnc. Velkým překvapením byla také zpěvačka a modelka Jitka Boho, která se z okouzlující brunetky stala uhrančivou blondýnkou.

A nezůstalo jen u jednoho překvapení. Modelka Andrea Bezděková překvapila společnost, když se ve Foru Karlín objevila po boku zpěváka Sebastiána Navrátila. Letmé doteky a úsměvy napovídají tomu, že máme nový pár českého šoubyznysu. O tom redakce VipStar.cz koneckonců informovala před časem. „Andrea a Sebastian tvoří pár. V kapele je to takové veřejné tajemství,“ řekl zdroj VipStar.cz v listopadu s tím, že nechce být jmenován.

CelebrityNový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Nový pár českého šoubyznysu? Andrea Bezděková má randit se zpěvákem Sebastianem

Tragický Vilém Čok uráží Krajča

Zpěvák Richard Krajčo dorazil na udílení cen Český slavík 2023 v nevšedním modrém outfitu, který doplnil ještě více extravagantní kabelkou. Okamžitě se jeho outfit stal tématem číslo jedna na sociálních sítích. Někteří Češi bohužel opět ukázali, jak moc velcí burani jsou. Zatímco v zahraničí je zcela běžné, že červené koberce zdobí hvězdy v ulítlých, extravagantních a nevšedních modelech, tak Češi jsou stále ještě konzervy.

Asi se dá pochopit, když se nad nadčasovým outfitem Richarda Krajča pohoršuje nějaký Pepík nebo Maruška z Chotěbuze, ale v případě zpěváků kolegů je to trapné a ubohé faux pas. To předvedl zpěvák Vilém Čok, když urazil Krajča na svém Facebooku. „Začíná tu bejt trochu teplo,“ napsal.

Možná to Čok myslel ve srandě, ale v komentářích pod jeho fotkou se strhla mela plná urážek a nepochopení. Příště by možná Vilém Čok, který zamrzl někde v roce 1982 mohl svého kolegu podpořit a ne se přidat na stranu plebsu. Ať si každý chodí oblečený v tom, v čem se cítí nejlépe. Navíc Richardovi velmi kabelka sekla a šla mu k pleti!

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii Glosa

Nová Miss Alabama je morbidně obézní, váží 150 kilo: Podporovat extrémní tloušťku je jako velebit anorexii

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty Glosa

Red Face na vlastní kůži: Obchod s lidským neštěstím, poloprázdno a pán, který rozdával lístky za nůžky na nehty

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště Glosa

Tereza Ramba předvádí krasojízdu pokrytectví: Mluví o udržitelnosti, pak dělá reklamu na turecké tržiště

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc Glosa

Jan Bendig podcenil útok moukou a údajný rasismus: Za křivé vysvětlení mu hrozí až 50 tisíc

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi Glosa

Michalovi Novotnému vadí objímající se gayové v reklamách: Za peníze ho ale hraje v seriálu Krejzovi

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila Glosa

Herohero jako české Palermo: Slováková se vysmála Myslivcové za vzhled, ta před půl rokem porodila