Český lev obrazem: Veronika Žilková zastínila o 30 let mladší dámy, Jenovéfa ukázala pupek a Natálie vynesla žhavý model

Celebrity Český lev obrazem: Veronika Žilková zastínila o 30 let mladší dámy, Jenovéfa ukázala pupek a Natálie vynesla žhavý model
Více

České celebrity si nenechaly ujít příležitost obléknout na předávání ocenění Český lev 2023, které se konalo v Praze, krásné a luxusní róby. Na galavečer dorazila například herečka Jenovéfa Boková (30), která ukázala rostoucí bříško. Z mladé generace sbírala pozitivní ohlasy Natálie Jirásková (19), ale všechny oči se upíraly na herečku Veroniku Žilkovou (61). Kdo další na Lvech zazářil?

Herečka Jenovéfa Boková předvedla na udílení cen Český lev 2023 své rostoucí bříško. Do pražského Rudolfina dorazila i v pokročilém stádiu těhotenství. Akci si užívala s úsměvem na tváři. Těhotenství se jí podařilo dlouho utajit před veřejností a s krásnou zprávou šla ven teprve před pár týdny.

Tak já si to tady taky odložím, ať mám na co vzpomínat až budu ležet v posteli s mastnýma vlasama (kecám, já už mastný vlasy mám a z postele jsem se nehla dva dny!),“napsala budoucí maminka pod snímek na Instagramu z předávání cen.

CelebrityEva Decastelo ozdobou rodiny Třeštíkových: Vztah s Tomášem posunula na další metu

Eva Decastelo ozdobou rodiny Třeštíkových: Vztah s Tomášem posunula na další metu

Dress code na předávání cen je každý rok jasně daný, a to black tie. Pro dámy je to velká večerní a pro pány smoking. Středem pozornosti se stala okamžitě po příchodu herečka Veronika Žilková, která svými blyštivými šaty všechny ohromila. Herečku doprovodil syn Vincent Navrátil, který byl na maminku náležitě pyšný.

Pýchou se dmul také zpěvák Adam Mišík, protože jeho partnerka Natálie Jirásková vyčnívala mezi ostatními dámami. Natálie zvolila velmi odvážné šaty s rozparkem, které ale nepůsobily vulgárním dojmem. Velký úspěch sklidila hlavně u fanoušků na sociálních sítích. „Vypadáš skutečně nádherné. Sluší vám to,“ píší lidé na sítích.

CelebrityNejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera

Nejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera

Světlé barvy šatů tento rok zvolily herečky Alena Doláková, Jana Plodková, Denisa Nesvačilová nebo Martha Issová. Na klasickou černou naopak vsadila bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Sára Affašová nebo herečka Martina Babišová. Naopak velmi netypický model pro předávání cen zvolila moderátorka Eva Decastelo, která vsadila na křiklavě zelenou a udělala dobře.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky Celebrity

Nikola Leitgeb řekla pravé důvody konce 3v1: Byl to víc byznys než kamarádství, řekla a nešetřila exkamarádky

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila Celebrity

Troje svatební šaty Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se Celebrity

Ornella Koktová se rozjela jako lokomotiva: Mikýře mám plné zuby, Bezděková je nacpaná všude, rozvášnila se

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury Celebrity

Dara Rolins po plastice obličeje čelí enormnímu hejtu: Už to vytáčí i moje dítě, reagovala na zastání Laury

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou Celebrity

Playboy party: Hříšná Agáta s Ornellou, Biasiol jako Chytrá horákyně a zuřivě se líbající Rachel s partnerkou

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka Celebrity

Dítě s Angie je životní prohra, říká Josef Kůrka v rozchodové bitvě. Nebudu živit chlapa, oponuje influencerka