Eva Decastelo ozdobou rodiny Třeštíkových: Vztah s Tomášem posunula na další metu

Celebrity Eva Decastelo ozdobou rodiny Třeštíkových: Vztah s Tomášem posunula na další metu
Více

Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (45) vyrazili společně na předávání cen Český lev. Sympatická moderátorka byla ozdobou večera a s Tomášem se od sebe nehnuli na krok. Ještě nedávno přitom svoji lásku tajili a jindy sdílná Eva byla skoupá na oslovo. Slavný fotograf partnerku už představil rodině, která Evu přijala se vší parádou. Jejich vztah se tak posunul na další metu.

Moderátorka Eva Decastelo s partnerem Tomášem Třeštíkem zavítali během víkendu na předávání filmových cen Český lev. Pozvánku na galavečer dostala dokumentární režisérka a matka fotografa Helena Třeštíková s dcerou Hankou. Dámy si jako svůj doprovod následně zvolily Tomáše a Evu.

Je tak evidentní, že Evu už rodina Tomáše Třeštíka přijala mezi sebe. „Z mého pohledu mě přijali moc hezky a mile a ono to ani jinak nejde, protože celá rodina je moc milá. A jsem tam samozřejmě nejmenší, ale na to jsem zvyklá,“ svěřila se nedávno Decastelo pro iDnes.cz.

CelebrityNejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera

Nejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera

Nedávno byli společně v Ománu a dovolenou si náramně užili. „Šlo o naši první společnou dovolenou, bylo to hodně fajn. Zjistili jsme, že jsme schopni spolu být takhle intenzivně 24 hodin denně a všechno je v pořádku,“ prozradil dál v rozhovoru herečka a moderátorka.

Tomáš a Eva působí zamilovaně a na Lvech rozdávali úsměvy na všechny strany. Eva oblékla model od Miroslava Michaela Knota a její outfit patřil jednoznačně k těm nejzajímavějším. Celý večer si dvojice užila a domů se vydali už kolem půlnoci.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné