Nejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera

Celebrity Nejkrásnější páry na Českém lvu: Hvězda Ulice jako víla, partnerka Mišíka bodovala a Kolečko se postaral o drama večera
Více

Během víkendu se konal jubilejní třicátý ročník předávání ocenění Český lev 2023. Které známé tváře si nenechaly ujít tento slavnostní večer v pražském Rudolfinu? A kterému páru to nejvíce slušelo? Herečka z nekonečného seriálu Ulice Sára Affašová (28) přišla v doprovodu herce a partnera Martina Donutila (31). Nejvíc pozornosti na sebe strhli zpěvák Adam Mišík (25) s přítelkyní Natálií Jiráskovou (19). O drama večera se pro změnu postaral scenárista Petr Kolečko (38), který prozradil, jak přišel k úrazu s rukou.

Slavnostní udílení cen Český lev si nenechali ujít ani Herečka Sára Affašová a herec Martin Donutil. Oba dva se museli loni na podzim vyrovnávat s velkou ztrátou. Přišli totiž o miminko. „Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdý pád do hluboký propasti, tak hluboký, že i když mám pocit, že už víc na dně být nelze, za chvilku spadnu ještě hlouběji,“ napsala tehdy na Instagram herečka.

Po rodinné tragédii společně odcestovali do USA, zasnoubili se a plánují svatbu. Bývalá hvězda Ulice působila jako víla a s hlubokým dekoltem byla nepřehlédnutelná. Veškerou pozornost na sebe strhla výběrem šatů Natálie Jirásková, která doprovodila partnera Adama Mišíka. Zpěvák se dmul pýchou a oprávněně. Natálie totiž předvedla hříšně dlouhé nohy.

CelebrityUž se může rodit: Modelka Nikol Švantnerová ukázala kouzelný pokojíček pro malou holčičku

Už se může rodit: Modelka Nikol Švantnerová ukázala kouzelný pokojíček pro malou holčičku

Drama u Nesvačilové a Kolečka

Všechen zrak se upíral také na nový pár Petr Kolečko a Denisu Nesvačilovou. Scenárista přišel s pochroumanou rukou a Blesku prozradil, jak ke zranění došlo. „Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndávala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml jsem si, že v ruce drží nůž, tak jsem se bohužel pořezal na ruce,“ řekl Kolečko.

Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má, víc k tomu říkat nebudu. A je to také naposledy, co o této události mluvím,“ dodal. Mezi přítomnými byl také Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova, herec Oldřich Kaiser s partnerkou Dášou Vokatou, Martha IssováDavid Ondříček nebo Bolek Polívka s Manželkou Marcelou.

CelebrityItalská domácnost u Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové: Krvavá hádka, zásah policie a zraněná ruka

Italská domácnost u Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové: Krvavá hádka, zásah policie a zraněná ruka

Jeden z nejkrásnějších párů byl jednoznačně fotograf Tomáš Třeštík, jehož šperkem byla moderátorka Eva Decastelo. Půvabná Eva zvolila smaragdově zelený svršek, který doplnila extravagantním líčením a účesem. Okouzlující byli také Tatiana Dyková a Vojta Dyk.

Oba dva měli na sobě šperky od značky Roberto Coin v hodnotě přes 600 tisíc korun. Tatiana v růžovém modelu a s perfektním líčením byla skoro k nepoznání. Zpěvák byl vystajlovaný do posledního detailu. Zvolil bílé sako se zlatými křídly na klopách a náhrdelník, jehož cena přesahovala 100 tisíc korun.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap