Angelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé

Zahraničí Angelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé
Více

Americká herečka Angelina Jolie (47) ukázala nejenom své pevné bříško při odchodu z kancelářské budovy v Beverly Hills v Kalifornii, kde byla přistižena paparazzi fotografy. Angelina si nechala v roce 2013 podle informací New York Times preventivně odstranit ňadra a nyní nešlo přehlédnout, že si hollywoodská kráska pořídila obří silikony. Lidé na sociálních sítích začali samozřejmě okamžitě diskutovat. Někteří si myslí, že k její hubené postavě se tak velké silikony nehodí. Co myslíte vy?

Hollywoodská herečka a vyslankyně OSN Angelina Jolie si před deseti lety v roce 2013 nechala chirurgicky odstranit obě prsa. Herečka se k tomuto rozhodnutí odhodlala poté, co její matka v pouhých šestapadesáti letech zemřela na rakovinu prsu.

Nosím v sobě vadný gen BRCA1, který výrazně zvyšuje riziko rakoviny prsu a vaječníků. Lékaři odhadli, že riziko onemocnění rakovinou prsu je 87 procent a rakoviny vaječníků 50procentní,“ řekla tehdy Angelina deníku New York Times.

Rozhodla jsem se být proaktivní a minimalizovat riziko, co nejvíc to jde. Probudíte se s hadičkami a vycpávkami v prsou. Je to jako science fiction. Ale už pár dní po operaci se můžete vrátit do normálního života,“ dodala.

ZahraničíSelena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Před pár dny paparazzi fotografové zachytili herečku v Beverly Hills v krátkém topu, který odhaloval nejenom její hubené břicho, ale také silikony, které si pořídila. Nutno podotknout, že dle velikosti Angelina rozhodně netroškařila. Plastičtí chirurgové jí udělali obří ňadra a herečka evidentně ráda chodí bez podprsenky.

Lide na sociálních sítích se pustili do diskuze na téma umělá ňadra Angeliny Jolie. „Já si myslím, že vzhledem k tomu, jak je hubená, tak to trošku s velikostí přehnala,“ píší někteří. „Ať si každý dělá se svým tělem co chce,“ myslí si další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem