Angelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé

Zahraničí Angelina Jolie válí: Po odstranění prsou si pořídila obří silikony, k vyhublému tělu ti nesedí, vzkazují lidé
Více

Americká herečka Angelina Jolie (47) ukázala nejenom své pevné bříško při odchodu z kancelářské budovy v Beverly Hills v Kalifornii, kde byla přistižena paparazzi fotografy. Angelina si nechala v roce 2013 podle informací New York Times preventivně odstranit ňadra a nyní nešlo přehlédnout, že si hollywoodská kráska pořídila obří silikony. Lidé na sociálních sítích začali samozřejmě okamžitě diskutovat. Někteří si myslí, že k její hubené postavě se tak velké silikony nehodí. Co myslíte vy?

Hollywoodská herečka a vyslankyně OSN Angelina Jolie si před deseti lety v roce 2013 nechala chirurgicky odstranit obě prsa. Herečka se k tomuto rozhodnutí odhodlala poté, co její matka v pouhých šestapadesáti letech zemřela na rakovinu prsu.

Nosím v sobě vadný gen BRCA1, který výrazně zvyšuje riziko rakoviny prsu a vaječníků. Lékaři odhadli, že riziko onemocnění rakovinou prsu je 87 procent a rakoviny vaječníků 50procentní,“ řekla tehdy Angelina deníku New York Times.

Rozhodla jsem se být proaktivní a minimalizovat riziko, co nejvíc to jde. Probudíte se s hadičkami a vycpávkami v prsou. Je to jako science fiction. Ale už pár dní po operaci se můžete vrátit do normálního života,“ dodala.

ZahraničíSelena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Selena Gomez se definitivně odstřihla od Justina Biebera: Společnost jí dělá záhadný mladík

Před pár dny paparazzi fotografové zachytili herečku v Beverly Hills v krátkém topu, který odhaloval nejenom její hubené břicho, ale také silikony, které si pořídila. Nutno podotknout, že dle velikosti Angelina rozhodně netroškařila. Plastičtí chirurgové jí udělali obří ňadra a herečka evidentně ráda chodí bez podprsenky.

Lide na sociálních sítích se pustili do diskuze na téma umělá ňadra Angeliny Jolie. „Já si myslím, že vzhledem k tomu, jak je hubená, tak to trošku s velikostí přehnala,“ píší někteří. „Ať si každý dělá se svým tělem co chce,“ myslí si další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let