Leonardo DiCaprio po rozchodu nesmutní: Ukázal se po boku ukrajinské modelky, která splňuje jeho věkový standard

Zahraničí Leonardo DiCaprio po rozchodu nesmutní: Ukázal se po boku ukrajinské modelky, která splňuje jeho věkový standard

Kráska jménem Maria Beregova (22) se objevila minulý měsíc po boku oblíbeného herce Leonarda DiCapria (47) a spekuluje se o jejich více než kamarádském vztahu. Ukrajinská studentka obchodu, která se nedávno rozvedla, minulý měsíc trávila čas právě s DiCapriem a jeho přáteli v městečku St. Tropez. Informoval o tom Daily Mail. A pokud jsou spekulace pravdivé, tak nádhernou modelku čekají s hercem minimálně tři krásné roky.

O herci Leonardovi DiCapriovi se traduje, že s žádnou partnerkou nevydrží déle než do jejich pětadvaceti let. Po čtyřletém vztahu ukončil letos v létě vztah s pětadvacetiletou modelkou Camilou Morrone. Patrně ale příliš netruchlil, protože byl nedávno viděn po boku půvabné dvaadvacetileté krásky. S modelkou Mariou Beregovou byl spatřen v Saint-Tropez.

Těsně po rozchodu s modelkou se oblíbený herec rozhodl, že si užije dovolenou v Evropě a nejvíce času strávil právě v Saint-Tropez. Podle informací Daily Mail se měl ve francouzském městečku setkat s krásnou Mariou, která je původem z Ukrajiny.

I přesto, že je Maria velmi mladinká, tak má už za sebou rozvod, ze kterého se odjela léčit do Francie. Ukrajinská modelka měla s hercem a jeho kamarádem Tobey Maguirem opouštět jeden z tamních klubů, když je paparazzi v červenci tohoto roku zachytili.

CelebrityNemohli se od sebe odtrhnout: Agáta Jaromíra Soukupa nikdy nevypadala tak šťastně

Nemohli se od sebe odtrhnout: Agáta Jaromíra Soukupa nikdy nevypadala tak šťastně

Daily Mail dále zjistil, že Maria není jen tak obyčejná dívka. Miluje luxus, vyrůstala ve Švýcarsku, kde také navštěvovala soukromé internátní školy. Momentálně má žít v Londýně, kde studuje právo a byznys, aby následně převzala rodinný farmaceutický podnik. Jestli ale s DiCapriem randí nebo se jedná o pouhý letní flirt, to zatím není jasné.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let Zahraničí

Po dlouhé nemoci zemřela královna rock and rollu Tina Turner. Bylo jí 83 let