Britney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření

Zahraničí Britney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření
Více

Celý Hollywood je v šoku! Zpěvačka Britney Spears (41) se 14 měsíců po svatbě podle Daily Mail rozchází se svým manželem Samem Asgharim (29). Ten má vyhrožovat, že zveřejní mimořádně kompromitující informace o Britney, pokud nebude souhlasit s novým projednáním jejich předmanželské smlouvy. Jen o den později byla podle TMZ princezna popu viděna v Los Angeles za volantem svého luxusního Mercedesu. Na prsteníčku jí chyběl snubní prsten, což koresponduje se zprávami o jejím rozvodu.

Popová princezna Britney Spears má smůlu v lásce. Nevyšlo jí ani třetí manželství a s tanečníkem a modelem Samem Asgharim se po 14 měsících od svatby rozvádí. Jejich rozchodu měla podle Daily Mail předcházet vyhrocená hádka, kdy Sam obvinil Britney z nevěry. Zatím není jasné, zda to jsou spekulace nebo zpěvačka svého manžela skutečně podváděla.

Zdroj z blízkosti páru výše zmíněnému webu prozradil, že se měl Sam odstěhovat ze společného domu do vlastního. Britney a Sam se poprvé setkali při natáčení jejího hudebního videoklipu v roce 2016. Zasnoubení přišlo v roce 2021 a 9. června 2022 se konala svatba, o které diskutují lidé dodnes.

BizárShopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Další zahraniční web TMZ informuje o tom, že je jenom otázkou času, kdy Sam požádá o rozvod. Další den po zveřejnění zpráv o rozchodu byla Spears viděna v Los Angeles za volantem Mercedesu a prsteníček už jí nezdobil snubní prsten.

Vyhrožuje Sam Britney Spears?!

Samotná zpěvačka se ještě k rozvodu nijak nevyjádřila a na Instagramu pouze reagovala bizarní zprávou, že si brzy koupí koně. Pokud se jedná o finance, tak Samův právník Neal Hersh má jasno. „Ještě je třeba určit si několik věcí – navzdory tomu, že pár má železnou předmanželskou smlouvu, která chrání zpěvaččin předmanželský majetek,“ řekl.

Web Page Six informuje o tom, že si Briteny měla najmout rozvodovou právničku celebrit Lauru Wasserovou, která se může pochlubit klienty jako jsou Kim Kardashian, Kevin Costner a Johnny Depp. Další zdroj Page Six tvrdí, že tanečník a model má své manželce vyhrožovat kvůli penězům.

Módní policieMódní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Asghari se pokouší vyjednat ústupky nad rámec svého předmanželského svazku a vyhrožuje, že zveřejní mimořádně trapné informace o Britney, pokud nedostane zaplaceno,“ říká.

Podle Daily Mail je něco takového ale nesmysl. „Tato tvrzení jsou absurdní a neexistuje způsob, jak by její právní zástupce, bývalý federální žalobce, někoho nechal vydírat Britney Spears,“ nechal se slyšet zdroj z blízkosti zpěvačky. Ani jeden z aktérů se k celé situaci zatím nevyjádřil.

Čisté jmění zpěvačky se odhaduje na 60 milionů dolarů. Briteny ale platí také tučné výživné na své dva syny Jamese (16) a Seana Prestona (17), které má s bývalým manželem Kevinem Federlinem. Spears byla vdaná třikrát. V roce 2004 si vzala kamaráda z dětství Jasona Allena Alexandera, ale sňatek trval pouhých 42 dní a následně byl anulován. V roce 2004 si vzala tanečníka Kevina Federlina a o tři roky později se konal rozvod. Sam Asghari je její třetí manžel.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident Zahraničí

Nesnesitelné manýry Jennifer Lopez: Zaměstnanci bouchli do stolu a šli s pravdou ven, tohle nedělá ani prezident

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce Zahraničí

Léčba se komplikuje. Kate se možná nevrátí už nikdy, uniklo z paláce

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí Zahraničí

Největší ponížení pro vévodkyni Meghan. Tyká se jejích dvou dětí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy Zahraničí

Pamatujete si legendární Chůvu Fine? Fran Drescher trpěla. Prošla si znásilněním a rakovinou dělohy

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl Zahraničí

Princezna Kate měla předat děsivý vzkaz. Potom už ji nikdo neviděl

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu Zahraničí

Závislost na drogách i anorexie: Angelina Jolie se propadla k úplnému dnu