Britney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření

Zahraničí Britney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření
Více

Celý Hollywood je v šoku! Zpěvačka Britney Spears (41) se 14 měsíců po svatbě podle Daily Mail rozchází se svým manželem Samem Asgharim (29). Ten má vyhrožovat, že zveřejní mimořádně kompromitující informace o Britney, pokud nebude souhlasit s novým projednáním jejich předmanželské smlouvy. Jen o den později byla podle TMZ princezna popu viděna v Los Angeles za volantem svého luxusního Mercedesu. Na prsteníčku jí chyběl snubní prsten, což koresponduje se zprávami o jejím rozvodu.

Popová princezna Britney Spears má smůlu v lásce. Nevyšlo jí ani třetí manželství a s tanečníkem a modelem Samem Asgharim se po 14 měsících od svatby rozvádí. Jejich rozchodu měla podle Daily Mail předcházet vyhrocená hádka, kdy Sam obvinil Britney z nevěry. Zatím není jasné, zda to jsou spekulace nebo zpěvačka svého manžela skutečně podváděla.

Zdroj z blízkosti páru výše zmíněnému webu prozradil, že se měl Sam odstěhovat ze společného domu do vlastního. Britney a Sam se poprvé setkali při natáčení jejího hudebního videoklipu v roce 2016. Zasnoubení přišlo v roce 2021 a 9. června 2022 se konala svatba, o které diskutují lidé dodnes.

BizárShopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Shopaholicadel fňukala, že nedostala lístky na Kazmu: Film neviděla, ale ze vzteku ho pořádně zkritizovala

Další zahraniční web TMZ informuje o tom, že je jenom otázkou času, kdy Sam požádá o rozvod. Další den po zveřejnění zpráv o rozchodu byla Spears viděna v Los Angeles za volantem Mercedesu a prsteníček už jí nezdobil snubní prsten.

Vyhrožuje Sam Britney Spears?!

Samotná zpěvačka se ještě k rozvodu nijak nevyjádřila a na Instagramu pouze reagovala bizarní zprávou, že si brzy koupí koně. Pokud se jedná o finance, tak Samův právník Neal Hersh má jasno. „Ještě je třeba určit si několik věcí – navzdory tomu, že pár má železnou předmanželskou smlouvu, která chrání zpěvaččin předmanželský majetek,“ řekl.

Web Page Six informuje o tom, že si Briteny měla najmout rozvodovou právničku celebrit Lauru Wasserovou, která se může pochlubit klienty jako jsou Kim Kardashian, Kevin Costner a Johnny Depp. Další zdroj Page Six tvrdí, že tanečník a model má své manželce vyhrožovat kvůli penězům.

Módní policieMódní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Módní policie z Kazmova filmu: Rika Fane ukázala rostoucí bříško, Kordula zářila a ignorace Ewy Farne

Asghari se pokouší vyjednat ústupky nad rámec svého předmanželského svazku a vyhrožuje, že zveřejní mimořádně trapné informace o Britney, pokud nedostane zaplaceno,“ říká.

Podle Daily Mail je něco takového ale nesmysl. „Tato tvrzení jsou absurdní a neexistuje způsob, jak by její právní zástupce, bývalý federální žalobce, někoho nechal vydírat Britney Spears,“ nechal se slyšet zdroj z blízkosti zpěvačky. Ani jeden z aktérů se k celé situaci zatím nevyjádřil.

Čisté jmění zpěvačky se odhaduje na 60 milionů dolarů. Briteny ale platí také tučné výživné na své dva syny Jamese (16) a Seana Prestona (17), které má s bývalým manželem Kevinem Federlinem. Spears byla vdaná třikrát. V roce 2004 si vzala kamaráda z dětství Jasona Allena Alexandera, ale sňatek trval pouhých 42 dní a následně byl anulován. V roce 2004 si vzala tanečníka Kevina Federlina a o tři roky později se konal rozvod. Sam Asghari je její třetí manžel.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém