Bude to holka nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila jméno pro miminko, které je ve hře

Celebrity Bude to holka nebo kluk? Agáta Hanychová prozradila jméno pro miminko, které je ve hře
Více

Agáta Hanychová (37) čeká s Jaromírem Soukupem (53) potomka a momentálně je ve 3. měsíci. O jejím těhotenství se lidé dozvěděli příliš brzy a Agáta to dle svých slov neměla v plánu, ale holt to zkrátka prasklo. Bývalá modelka čas od času ve svých živých vysíláních prozradí něco ze svého soukromí, protože její dámská část sledujících je neskutečně zvědavá. Během nejnovějšího živého vysílání se jí dámy ptaly, jestli už mají s partnerem vybrané jméno pro potomka. Agáta neváhala ani minutu a prozradila, jaké jméno má v hledáčku. Naznačila tím snad pohlaví miminka?

Bývalá modelka Agáta Hanychová se zanedlouho stane trojnásobnou maminkou. Třetí těhotenství je ale pro ni jak sama říká náročné. „Tak je to také tím, že je mi 37, už jsem asi stará. Tělo není nejmladší,“ prozradila v jednom ze svých živých vysílání influencerka. Agáta je nezmar a maká na plné obrátky i v těhotenství, a proto není divu, že si její tělo řeklo „a dost“.

Minulý týden skončila partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa v nemocnici na kapačkách, protože začala krvácet. V současné době je už doma a daří se jí mnohem lépe. „Měla jsem teď klidový režim, takže jsem 10 dní jen ležela,“ prohlásila v nejnovějším živáku. „Dnes je první den, kdy něco pořádně dělám,“ dodala.

ZahraničíUsmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Usmíření roku: Rivalky v lásce Selena Gomez a Hailey Bieber se objímaly jako nejlepší kamarádky, kdy nastal zlom?

Agáta přiznala, že toho na ni zkrátka v poslední době bylo hodně. „Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit a myslím si, že jsem teď neměla úplně odpočinkové období. Asi je to věkem. Mé tělo to přestalo zvládat a začala jsem krvácet,“ vyjádřila se ke své hospitalizaci.

V živém vysílání, během kterého Agáta vařila, se jedna ze sledujících zeptala, jestli už mají s Jaromírem nějaké tipy na jméno pro miminko. „Mně se hrozně líbí Rozárka,“ prozradila Agáta jméno holčičky, ale chlapecké tipy na jméno neřekla. Chce tím snad naznačit, že čekají holčičku? Nebo Agáta a Jaromír pohlaví neznají, ale mají vybrané jméno jen pro holčičku? Samé otázky.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou