Alkohol, drogy a úzkosti: Jak se změnily 4 hollywoodské hvězdy, které promarnily svoji kariéru?

Proměna Alkohol, drogy a úzkosti: Jak se změnily 4 hollywoodské hvězdy, které promarnily svoji kariéru?
Více

Nespočet hollywoodských herců a hereček mělo skvěle našlápnuto stát se hvězdami první velikosti. Jejich neskonalý talent filmaři objevili už v útlém věku a rázem se z neznámých dětí staly hvězdičky, které šly z role do role a zbožňoval je celý svět. Někteří ale nedokázali najít balanc mezi rychle stoupající slávou a nástrahami, které jsou s tím spojené. Podívejme se na 4 dětské hvězdy, které svoji šanci promarnily.

Macaulay Culkin

Jen málo lidí si umí představit Vánoce bez legendárního filmu Sám doma, který vynesl do hereckých výšin roztomilého Macaulay Culkina. Blonďatý rošťák se okamžitě stal miláčkem publika a nebyl snad nikdo, kdo by nebyl v tu chvíli přesvědčený o tom, že Culkin bude v dospělosti hollywoodská hvězda první kategorie. 

Během dospívání se ale jeho život obrátil vzhůru nohama. Nezřízené pití, večírky a drogy nadějného herce dostaly až na dno. Macaulay Culkin se dával dohromady několik let. „Pořád ale piju jako žok. Piju a kouřím. Ale na drogy nesahám. Miluji je. Jsou jako staří přátelé. Ale někdy své přátele přerostete,“ vyjádřil se pro časopis Esquire před lety. 

Edward Furlong

Herec Edward Furlong se zapsal do paměti filmových nadšenců svou prvotinou Terminátor 2: Den zúčtování z roku 1991, kde zazářil po boku Arnolda Schwarzeneggera. Následovaly filmy jako Americké srdce nebo Kult hákového kříže. Ani Edward se ale nedokázal poprat se slávou a zájmem a propadl alkoholu a drogám. V současné době vypadá pěkně vyžile a o pořádný film dlouhodobě nezakopl. 

CelebrityMonika Binias přiznala, že ji mlátil exmanžel Michal: Zbil mě tak, že jsem ležela na zemi, učila jsem se chodit

Monika Binias přiznala, že ji mlátil exmanžel Michal: Zbil mě tak, že jsem ležela na zemi, učila jsem se chodit

Lindsay Lohan

Jako malá Lindsay Lohan učarovala režiséry svým pihatým obličejem a zrzavými vlasy. Všichni si ji snad pamatujeme ze snímku Past na rodiče nebo Protivný sprostý holky. Lindsay se před kamerou objevovala od svých tří let. 

Mezi lety 2007 až 2013 přerušila kariéru. Oficiální důvod byl stres a vyčerpání. Lidé kolem ní ale moc dobře tušili, že talentovaná zrzka jede v drogách a alkoholu. Lindsay byla zatčena pod vlivem alkoholu. Po dvoutýdenní léčbě byla opět obviněna z držení kokainu a opakovaného řízení v opilosti.

Je mi jasné, že se můj život vymkl kontrole, protože jsem závislá na alkoholu a drogách,“ řekla tehdy. Lindsay se momentálně snaží dohnat to, co před lety prohýřila, ale zatím marně. Před nedávnem porodila a věnuje se především rodně. 

CelebrityAnička Slováčková ukázala krutou realitu rakoviny: Vyhořela jsem, musím vydržet, zní zoufale její slova

Anička Slováčková ukázala krutou realitu rakoviny: Vyhořela jsem, musím vydržet, zní zoufale její slova

Amanda Bynes

Hvězdička z filmu Co ta holka chce má snad nejsmutnější osud ze všech výše jmenovaných. Amanda Bynes se začala potýkat s psychickými problémy, které jí způsobily drogy a alkohol od roku 2013. Při jednom incidentu dokonce zapálila sebe i psa a musela být hospitalizována v léčebně. Poslední film natočila v roce 2010 a nedávno jí byla vrácena svéprávnost. O pokračující kariéře herečky si ale může patrně nechat zdát. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bulharská princezna Kalina ukázala rozpadající se tvář: Podepsal se na ní vážný úraz i intenzivní trénink Proměna

Bulharská princezna Kalina ukázala rozpadající se tvář: Podepsal se na ní vážný úraz i intenzivní trénink

Extrémní proměna Michala Davida. Pochlubil se fotkou, na které vypadá jako jiný člověk Proměna

Extrémní proměna Michala Davida. Pochlubil se fotkou, na které vypadá jako jiný člověk

Jasmina Alagič před 15 lety? Bázlivá modelka v rozpuku s uhrančivým pohledem Proměna

Jasmina Alagič před 15 lety? Bázlivá modelka v rozpuku s uhrančivým pohledem

Hady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 7 let změnila k nepoznání Proměna

Hady už nemačká: Jana z legendární Výměny manželek se za 7 let změnila k nepoznání

Nečekaná proměna Aleše Brichty: Ztloustnul a přestal se barvit, poznali byste ho vůbec? Proměna

Nečekaná proměna Aleše Brichty: Ztloustnul a přestal se barvit, poznali byste ho vůbec?

Jak se změnila po 21 letech od vítězství v Miss Klára Medková? Předvedla dokonalou postavu a vnadný dekolt Proměna

Jak se změnila po 21 letech od vítězství v Miss Klára Medková? Předvedla dokonalou postavu a vnadný dekolt