Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan se narodila 2. července 1986 v New York City a živí se jako americká herečka, popová zpěvačka a v začátcích své kariéry se věnovala modelingu. Lindsay má tři mladší sourozence. Bratr Michaela a Codyho a sestru Alianu. Do dvanácti let probíhalo její vyučování doma a následně začala navštěvovat Cold Spring Harbor High School a Sanford H. Calhoun High School. 

Kariéra

Kariéru začala již ve třech letech, kdy se stala dětskou modelkou Ford Models. Následně se objevila v 60 reklamách a předváděla oblečení pro Calvina Kleina nebo Abercrombie. 

Filmografie 

1998 – Past na rodiče 

2003 – Mezi námi děvčaty 

2004 – Protivný sprostý holky, Zpověď královny střední školy 

2005 – Můj auťák Brouk 

2006 – Prázdniny

2009 – Šéfe, jsem v tom 

2013 – Scary Movie 5

2018 – Life-Size 2

2019 – Among the Shadow 

2023 – Cursed 

Kontroverze 

Lindsay Lohan byla považována za jednu z nejtalentovanějších hereček a všichni jí předpovídali hvězdou hereckou slávu. Bohužel rychle nabytou slávu nedokázala využít a spadla do alkoholu a drog. Legendární jsou její večírky a drogové excesy kvůli kterým jí jednu dobu přestaly chodit herecké nabídky. Po sérii odvykacích kúr se vrátila k herectví v roce 2009 a od té doby se snaží získat zpět slávu. 

Osobní život 

V roce 2004 randila s hereckým kolegou Wilmerem Valderramou. V roce 2006 se zamilovala do restauratéra Harryho Mortona. V letech 2007 – 2009 randila s partnerkou Samanthou Ronson a v roce 2016 se zasnoubila s ruským obchodníkem Egorem Tarabasovem, ale o pouhý rok později se rozešli. 

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Proměna Alkohol, drogy a úzkosti: Jak se změnily 4 hollywoodské hvězdy, které promarnily svoji kariéru?

Alkohol, drogy a úzkosti: Jak se změnily 4 hollywoodské hvězdy, které promarnily svoji kariéru?

Nespočet hollywoodských herců a hereček mělo skvěle našlápnuto stát se hvězdami první velikosti. Jejich neskonalý talent filmaři objevili už v útlém věku a rázem se z neznámých dětí staly hvězdičky, které šly z role do role a zbožňoval je celý svět. Někteří ale nedokázali najít balanc mezi...

Zahraničí Královna večírků Lindsay Lohan porodila: S finančníkem přivítali na svět syna s rozkošným jménem

Královna večírků Lindsay Lohan porodila: S finančníkem přivítali na svět syna s rozkošným jménem

Herečka Lindsay Lohan (37) a její manžel Bader Shammas (37) se stali šťastnými rodiči. Kdysi problémová Lindsay přivedla na svět chlapečka, kterého pojmenovali Louai. Miminko se narodilo v Dubaji, kde šťastní manželé nyní žijí. S novinkou přišel podle zahraničního portálu Page Six zástupce novopečených rodičů.