Agáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa

Celebrity Agáta Jaromíra Soukupa zostra naložila Kolečkovi: Jsi haj*l, vzkázala a dodala, proč je Tomicová bez chlapa
Více

Nová show Jaromíra Soukupa (53) a Agáty Hanychové (37) rozvířila vody českého šoubyznysu. O Agátě je známo, že pro ostřejší slovo nejde daleko a nebojí se říct svůj názor pěkně od plic. Ani v prvním pořadu Agáta Jaromíra Soukupa tomu nebylo jinak. Tentokrát se pustila do Petra Kolečka (38), který nedávno opustil Anetu Vignerovou (34) kvůli Denise Nesvačilové (31). Bývalá modelka scenáristovi pěkně naložila.

Jeden z nejsledovanějších párů současnosti bývalá modelka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup se rozhodli, že budou mít na TV Barrandov svoji vlastní show s vtipným názvem Agáta Jaromíra Soukupa. Pořad běží od pondělí do středy, nemá žádný scénář a převážně Agáta si rozhodně servítky nebere.

Během padesáti minut stíhají společně vařit, probírat současné dění ve světě šoubyznysu a odpovídat na soukromé otázky. Hned v prvním díle Hanychová prozradila, že to byla právě ona, kdo napsal Jaromírovi. Kdyby to bylo totiž naopak, patrně by spolu nebyli. „Já jsem tě stejně měla na seznamu chlapů, se kterými bych chtěla randit,“ vtipkovala Agáta na adresu Jaromíra.

CelebrityHanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta

Hanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta

Soukup ze srandy začal nadhazovat balící hlášky a věty, kterými chtěl svojí milou původně oslnil. „No tak na to bych ti vůbec ani neodepsala,“ smála se při některých frázích Hanychová. Po tomhle vzájemném rozhovoru byl víc než evidentní, že v otázce balení není ředitel televize Barrandov zrovna nejsilnější článek. Následně došlo na páry, které se rozešly před několika týdny.

Naložila Tomicové i Kolečkovi

Samozřejmě, že se dostala řeč na rozchod scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové. „Já Petra Kolečka znám hodně dobře a je to hajzl,“ prohlásila na adresu muže, který opustil svoji partnerku kvůli hvězdě Slunečné Denise Nesvačilové. Na paškál si influencerka vzala také herečku Pavlu Tomicovou, kterou po devatenácti letech manželství opustil Ondřej Malý.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou

Agáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou

Hanychová na adresu Tomicové prohlásila, že se herečka asi o sebe dostatečně nestarala, což mohlo být důvodem krachu jejich manželství. Malý totiž odešel za mladší hvězdou seriálu Ordinace v růžové zahradě Kristýnou Kociánovou. S tou navíc čeká dítě. Celkově diváci show Agáta Jaromíra Soukupa strhali, ale uvidíme co dvojice předvede v následujících dílech.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala