Agáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou

Celebrity Agáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou
Více

Agáta Hanychová (37) a její partner Jaromír Soukup (53) měli velkou premiéru společného pořadu na TV Barrandov. Během padesáti minut Agáta a ředitel televize spolu vařili, odpovídali na divácké otázky a poodkryli pozadí jejich vztahu. V jeden moment bývalá modelka prozradila, kdo koho skutečně sbalil nebo proč by spolu nerandili, kdyby udělal první krok právě Jaromír.

Od pondělí do středy můžete ve večerních hodinách na TV Barrandov sledovat show Agáta Jaromíra Soukupa, ve které diváci nahlédnou zas o něco blíž do vztahu bývalé modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. Celý jejich pořad nemá prakticky žádný scénář. Na to jsme koneckonců tak nějak u pořadů Jaromíra Soukupa zvyklí.

Na první pohled by se mohlo zdát, že Agáta v pořadu působí suverénně, ale už před premiérou měla menší obavy. „Budu mít vedle sebe Jaromíra, který je na natáčecí maraton zvyklý, a určitě jeden druhého podržíme,“ řekla.

Show Agáta Jaromíra Soukupa má celých padesát minut, během kterých Agáta s Jaromírem vaří, odpovídají na divácké dotazy nebo jen tak tlachají. Během včerejších diváckých dotazů se influencerka rozpovídala o tom, kdo koho vlastně sbalil. A nezapomněla dodat, že kdyby nechala osud jejich vztahu na Jaromírovi, tak by spolu patrně nebyli.

CelebrityYoutuber Mike Pán jde do vězení: Navrhuju střelit starostu do hlavy, řekl a vyslechl si několikaletý trest

Youtuber Mike Pán jde do vězení: Navrhuju střelit starostu do hlavy, řekl a vyslechl si několikaletý trest

Agáta měla Soukupa na seznamu!

Jaromír Soukup během diváckých otázek nezapomněl zmínit, že když poprvé před lety Agátu viděl, tak ona o něj nezavadila ani pohledem. Jaromír si dokonce pamatoval, co měla tehdy Agáta na sobě a jak se tvářila. To možná jeho partnerku trochu zaskočilo, a tak si to chtěla u Jaromíra vyžehlit.

Já jsem tě stejně měla na seznamu chlapů, se kterými bych chtěla randit,“ poznamenala vtipně Agáta, která prozradila, že to byla právě ona, kdo Jaromírovi poslal smsku. V tu chvíli začal Soukup házet do placu různé typy zpráv, které by Agátě napsal jako první. Při pohledu na Agátu bylo jasné, že s tím by pan ředitel televize u ostřílené modelky absolutně nezabodoval.

No tak na to bych ti vůbec ani neodepsala,“ smála se při některých frázích Agáta svému milému. Šlo vidět, že co se týče flirtování a pozvání na rande, tak Soukup moc netuší, která bije. Ještě, že Agáta je ženská od rány a poradila si i s nemotorným Jaromírem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou