Hanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta

Celebrity Hanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta
Více

Podnikatel Jaromír Soukup (53) vyrazil po boku své nové lásky Agáty Hanychové (37) na premiéru nového českého filmu „Jan Žižka“ do pražského multikina Cinema City Slovanský dům. Na stejné akci se objevila také bývalá partnerka mediálního magnátka herečka Kateřina Brožová (54). Ta před časem odmítla hrát v muzikálu, ve kterém se měla střídat s matkou Hanychové Veronikou Žilkovou (60). Jak tohle setkání nakonec dopadlo?

Herečka a moderátorka Kateřina Brožová vyrazila na premiéru filmu „Jan Žižka“ do multikina Cinema City Slovanský dům v Praze po boku své dcery Kateřiny Tomanové. Na stejnou akci vyrazil také ostře sledovaný pár českého šoubyznysu podnikatel Jaromír SoukupAgáta Hanychová. Mezi bývalou partnerkou a současnou nepanují vůbec žádné vztahy a nedávno to dokonce vypadalo, že Brožová Agátu skutečně moc nemusí.

Bývalá partnerka Soukupa Kateřina Brožová odstoupila z připravovaného muzikálu Okno mé lásky, ve kterém měla hrát, protože by se musela potkávat s Agátinou matkou Veronikou Žilkovou. „Důvodem jsou soukromé a profesní důvody,“ řekla herečka, která chodila se Soukupem v letech 2016 až 2018 pro Blesk.cz.

Agáta se tehdy ke Kateřině vyjádřila na svém živém vysílání.  „Byla bych hrozně ráda, aby si mě bývalé přítelkyně mého současného přítele nebraly do pusy. Dneska jsem se dočetla na titulce, že Kateřina Brožová, kterou jsem nikdy v životě neviděla a vím jen, že hrála v Pojišťovně štěstí, když mi bylo asi pět, tak si mě vzala do pusy, že kvůli mně odešla z muzikálu,“ řekla tehdy bývalá modelka.

CelebrityAgáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou

Agáta Jaromíra Soukupa odhalila nečekané tajemství: Kdyby to bylo na řediteli TV Barrandov, tak spolu nejsou

Co jste jako čekali?

Po malé výměně názorů byl klid a nyní se Brožová a Hanychová potkaly na jedné akci. „Vůbec jsme netušili, že na akci bude Kateřina. A kdyby mi to neřekli novináři, tak ani nevím, že tady je. Nepotkali jsme se tváří v tvář,“ řekla pro Super.cz Agáta.

„Že se někdy někde potkáme, se dalo určitě čekat. Čekali jste pěstní souboj a trhání vlasů? To určitě ne. Každý máme svoji minulost. Je to naprosto v pořádku. Vůbec bych to neřešila,“ dodala Agáta.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít Celebrity

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé Celebrity

Poslední hřebíček do rakve: Kolečko definitivně pohřbil vztah s Vignerovou, chce se ženit, tvrdí přátelé

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně Celebrity

Agáta Hanychová o chůvě pro miminko: Není to zločin, chci Filipínku, řekla jasně