Láska s Jaromírem dává Agátě Hanychové pořádně zabrat: Ze Španělska rovnou do luxusního Soukupova apartmánu v USA

Celebrity Láska s Jaromírem dává Agátě Hanychové pořádně zabrat: Ze Španělska rovnou do luxusního Soukupova apartmánu v USA
Více

Zamilovaná Agáta Hanychová (37) se po měsíci a půl vrátili s partnerem Jaromírem Soukupem (53) do Česka, ale jenom na skok. Záhy oba dva odletěla zase pryč. Tentokrát mediální magnát pozval bývalou českou modelku do New Yorku, kde vlastní luxusní apartmán. Je vidět, že Agáta se po boku Jaromíra skutečně nenudí a je v jednom kole.

Influenceka Agáta Hanychová je od chvíle, kdy randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem na roztrhání. První polovinu prázdnin si užívala ve španělské Marbelle, kde Soukup vlastní vilu. Bývalá modelka byla natolik nadšená, že na pár dní vzala na dovolenou také Miu, Kryšpína a mámu Veroniku Žilkovou.

Fanoušci se Agáty neustále ptali jestli se už chystá ze Španělska vrátit zpět do Česka. Na to Agáta odpovídala, že ještě neví. Nakonec si dovolenou u moře vychutnávala celý měsíc a půl. Ve své rodné domovině se ale příliš neohřála. S Jaromírem přijeli pouze na chvíli, aby podpořili jeho dceru Natálii, která závodila v parkuru.

CelebrityAgáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande

Agáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande

Už na začátku týdne ale nejsledovanější pár Česka odlétal do New Yorku, kde Jaromír vlastní luxusní apartmán. Po devíti hodinách letu se Agáta nezapomněla pochlubit snímek z terasy. „Jestli něco miluju, tak je to #newyork a jestli někoho, tak je to Jaromír Soukup. Další krásný výlet,“ napsala k fotce rozněžněná Agáta.

Agáta je akční máma dvou dětí a na jednom místě dlouho nevydrží. Toto léto si zatím ale podle všeho užívá nadmíru. Z výletu do USA je už nyní uchvácená, a to ještě ani pořádně nezačal. Tak uvidíme, kam Jaromír Agátu vyveze příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou