Agáta Hanychová svádí boj s tatínky dcer: Jeden se zbláznil, druhému drsně vynadala

Celebrity Agáta Hanychová svádí boj s tatínky dcer: Jeden se zbláznil, druhému drsně vynadala
Více

Bývalá modelka Agáta Hanychová (38) to nemá v poslední době s tatínky svých dětí vůbec jednoduché. Konkrétně jde o otce Mii Jakuba Prachaře (40) a tatínka Rozárky Jaromíra Soukupa (54). Před pár dny si na Instagramu postěžovala, že jí oba dva zakazují holčičky ukazovat na sociálních sítích, ale sami to dělají. Agáta se pořádně rozohnila a na nějaké usmíření to rozhodně nevypadá.

Podnikatelka a influencerka Agáta Hanychová má za sebou tři dlouhodobější vztahy, které sice nevydržely, ale vzešly z nich tři děti. Zatímco s prvním partnerem Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína, znova randí a perfektní si rozumí, tak o dalších dvou se to rozhodně říct nedá.

Z jejího Instagramu je evidentní, že s majitelem televize Barrandov Jaromírem Soukupem a hercem Jakubem Prachařem válčí o dcery Miu a Rozárku. Není tomu tak dávno, co se rozčílila na svých sociálních sítích a oběma tatínkům poslala drsný vzkaz.

CelebrityAdriana z Love Island: Detailně popsala intimní hrátky s Luem a prozradila, jaký je v posteli

Adriana z Love Island: Detailně popsala intimní hrátky s Luem a prozradila, jaký je v posteli

Bývalá modelka si většinou dává extrémně záležet na tom, aby v jejich živácích a stories nepadaly jména Jakub Prachař a Jaromír Soukup v jakékoliv souvislosti, která by mohla napovědět, jak to mezi sebou mají. Tentokrát ale Agátě patrně ruply nervy.

Tatínek číslo 2 se také pomátl

Na stories, které Agáta zveřejnila je poznat, že je ve stresu a vztahy jsou velmi napjaté. „Tatínek číslo dvě se také pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram…nekomentuju,“ rozpovídala se máma tří dětí. Přitom Jakub Prachař malou Miu na Instagramu už dávno ukázal. „Poprvé na Slávii a naposledy na mém Instagramu. Ať žije Slávie a Mia Prachařová. Goooool,“ napsal.

Big BrotherKristýna z Big Brotheru je prohnaná saň: Andreje sváděla a vábila, pak vyřkla krutý ortel

Kristýna z Big Brotheru je prohnaná saň: Andreje sváděla a vábila, pak vyřkla krutý ortel

A hned po Jakubovi si vzala na paškál i Jaromíra. „Tady pán, co pořád pracuje a místo toho, aby s ní byl, tak s ní je chůva. Klade si takové podmínky, protože to je debil,“ pustila se do něj Agáta, aby vzala vzápětí zpátečku. „To slovo jsem neřekla,“ pokračovala.

Svatba? Určitě nikdy!

Hanychová také odpověděla na otázku fanynky, jestli náhodou neuvažovala o svatbě se současným partnerem Mirkem. „Já určitě, ale určitě už nikdy nebudu mít žádnou svatbu. Nejsem blázen. To bych mohla taky třeba skončit s dětmi na ulici,“ reagovala na to, jak jí svatby a rozvody jdou pěkně od ruky.

Agáta je na výchovu tří dětí sama. Velkou oporou jí je samozřejmě rodina, partner Mirek a chůvy, ale všechny matky samoživitelky moc dobře ví, že když bývalí partneři dělají peklo kvůli dětem, není to vůbec jednoduché. „Nejsem si opravdu ničím tak jistá, jako tím, že už si nikdy nikoho nevezmu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna Celebrity

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song Celebrity

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel Celebrity

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel