Adriana z Love Island: Detailně popsala intimní hrátky s Luem a prozradila, jaký je v posteli

Celebrity Adriana z Love Island: Detailně popsala intimní hrátky s Luem a prozradila, jaký je v posteli
Více

Adriana Brabencová (21) se proslavila v zamilované reality show Love Island 2023. Původně se zamilovala do sympatického Lua, se kterým tvořila několik týdnů ve vile pár. Lidé si je natolik oblíbili, že po vypadnutí Lua vybojovali, aby se vrátil zpět do vily za svojí láskou. Jejich vztah ale nabral rychlý spád poté, co se více poznali. Adriana zjistila, že Lu není nic pro ni a dala mu košem. Nyní se na TikToku objevilo video z podcastu, ve kterém Adriana otevřeně hovoří o intimních chvilkách právě s Luem.

V Love Islandu 2023 se stala situace, která se zkrátka v podobných reality show občas stává. Diváci se zamilovali do ikonického páru, který měl k sobě vzájemné sympatie od samotného začátku. Diváci se upnuli k tomuto páru a absolutně nepřipadalo v úvahu, aby tomu bylo jinak. Jak to ale bývá, v životě není nic tak, jak si někteří vysní.

Postupem času Adriana Brabencová začala zjišťovat, že s Luem to nebude úplně to pravé ořechové. Na první pohled se možná do sebe zakoukali, ale čím více se poznáváte, tak občas zjistíte, že jen vzájemné sympatie nestačí. „Já si myslím, že důležité je si uvědomit, že život na vile a tvoření párů na vile není úplně přirozené prostředí pro člověka a celkově pro vztahy,“ řekla před pár dny Adriana v rozhovoru pro VipStar.cz.

RozhovorOliver z Love Island promluvil o největším drama ve vile a vztahu s Adri: Chci ji a umím čekat

Oliver z Love Island promluvil o největším drama ve vile a vztahu s Adri: Chci ji a umím čekat

I přesto, že jejich rozchod působil na televizních obrazovkách jako obrovské drama, realita byla trochu jiná. „Ve společnosti se to moc nafukuje. S Luem jsme v kontaktu a jsme v pohodě. Nic hrozného se nestalo. Je to vykreslené jako šílené drama, ale nic takového se nekonalo,“ dodala.

Adriana: S Luem byla dvě kola

Adriana v podcastu Hodina pravdy promluvila o tom, jaký byl Lu v posteli. „No, něco bylo v hideaway. A bylo to docela v pohodě,“ rozpovídala se. Adam se snažil během rozhovoru s Adrianou vyloudit z ní, jak dlouho Lu vydržel.

Rozhovor2 životní rány Markéty Galuszkové: Bratr je 15 let v bdělém kómatu, smrt přítele ji dostala na dno

2 životní rány Markéty Galuszkové: Bratr je 15 let v bdělém kómatu, smrt přítele ji dostala na dno

Nevím konkrétní číslo, jak dlouho vydržel,“ říká s úsměvem Adriana. „Dvě kola byla. A docela mě zarazilo, že on potom řekl něco ve smyslu, že by se mu nestalo poprvé, že by ho holka odmítla poté, co se s ní vyspí,“ zavzpomínala pohledná blondýnka, která následně utvořila pár s Oliverem, ale v současné době jsou od sebe.

Nejsem sice zamilovaná a poblázněná, ale našla jsem člověka, který je skvělý. Pro mě by byla škoda mu říct, že ho nechci vidět. Je to úžasný kluk. Není všem dnům konec a návrat nevylučuji,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz na adresu Olivera.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna Celebrity

Marek Ztracený si postěžoval, že doma nemá klid na skládání a promluvil o svérázné výchově syna

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song Celebrity

Poznáte známou českou influencerku? Patricie Pagáčová ji dohnala k slzám a Ben o ní složil song

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel Celebrity

Jana Vopěnková oplakává smrt Karla Schwarzenberga: Milovala jsem ho. Bylo mu lépe, pak umřel