Kristýna z Big Brotheru je prohnaná saň: Andreje sváděla a vábila, pak vyřkla krutý ortel

Big Brother Kristýna z Big Brotheru je prohnaná saň: Andreje sváděla a vábila, pak vyřkla krutý ortel
Více

Soutěžící se ve vile Big Brothera pomalu zabydlují a začínají si zvykat na soužití ve velké skupině. Hned první večer se téměř všichni opili a podle toho to také v domě vypadalo. Andrej a Kristýna se sblížili víc než dost. Začalo to povídáním a skončilo to objímáním ve vířivce. Kdo by si ale myslel, že Kristýna je hloupá naivka, která sbalí prvního chlapa v Big Brotheru, tak byl na velkém omylu.

Kristýna geniálně využívá svůj půvab

Spolubydlící si rozdělili postele a do domu Big Brothera si nastěhovali osobní věci. Následná párty se protáhla až do pozdních nočních hodin. Nejvíce si ji užili Andrej s Karolínou, kteří hned společně vyzkoušeli teplotu vody v bazénu a následně si spolu ještě dlouho povídali.

Přeskočila snad mezi nimi pověstná jiskra? Na první pohled to tak vypadalo. Andrej byl z Kristýny celý paf, ale na druhou stranu nebyl schopný si ani zapamatovat její jméno. Pravdou ale je, že mu půvabná blondýnka pěkně zamotala hlavu.

Big BrotherPetra z Big Brothera: Máma 2 dětí a tanečnice předvedla pekelné lesbické harašení

Petra z Big Brothera: Máma 2 dětí a tanečnice předvedla pekelné lesbické harašení

S Andrejem celý večer flirtovala, chtěla mu dokonce udělat večerní kosmetiku a neustále ho ochmatávala. Hned v úvodu mu ale řekla, že si do vily přišla pro peníze. „Já jsem tady přišla hrát. Chci tady zůstat až do konce. Nesmím vypadnout,“ prohlásila v druhé díle reality show a na Andrejovi bylo vidět, že je mírně vykolejený.

Sova to začalo vypadat, že se ve vile tvoří možná nový pár, Kristýna svým následujícím vyjádřením šokovala diváky. Ve třetím díle byla pozvána k velkému bratrovi kde sdělila, že dál nechce sdílet život v domě právě s Andrejem. Něco takového chlapec patrně nečekal.

Big BrotherPláč střídá smích. Od diváků Big Brothera to nejvíc schytal Míra Hejda: Nejsi osobnost

Pláč střídá smích. Od diváků Big Brothera to nejvíc schytal Míra Hejda: Nejsi osobnost

První rozdělování

Dlouho do noci zůstali vzhůru také Stanislav a Petra. Druhý den dopoledne se spolubydlící vzájemně více seznamovali. Zoe, Petra, Ella a Tereza společně probíraly téma transgender lidí. Tereza se s mírným rozhořčením diskutovala problematiku užívání společných toalet. Zoe ji ale vše v trpělivě vysvětlovala a diskuse byla vcelku věcná.

Následně Big Brother zavolal spolubydlící ven na zahradu, kde jim oznámil, že Andrej s Katrin měli po svém příchodu do Domu tajný úkol, při kterém rozdělili spolubydlící na dvě poloviny.  Jedna polovina bude muset plnit misi, při které bude muset spát po celý týden venku ve spacácích. Druhá polovina si bude moci užívat pohodlí Domu Big Brothera.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící