Agáta Hanychová se pochlubila rostoucím bříškem: Jsem jako v 5. měsíci, vzkazuje

Celebrity Agáta Hanychová se pochlubila rostoucím bříškem: Jsem jako v 5. měsíci, vzkazuje
Více

Podnikatelka Agáta Hanychová (37) před pár dny vystrašila lidi na sociálních sítích, když sdílela snímek z nemocnice. Dlouhou dobu mlžila kolem toho, co se jí vlastně stalo. Nakonec v živém vysílání na Instagramu prozradila, že začala krvácet. Momentálně je z nejhorší venku a pochlubila se rostoucím těhotenským bříškem.

Bývalá modelka Agáta Hanychová všechny pěkně vyděsila, když skončila minulý čtvrtek na kapačkách v nemocnici. Budoucí trojnásobná maminka začala krvácet a muselo se to ihned řešit. „Miminko je v pořádku, ale já musím teď hodně ležet. Musíme to nechat na přírodě. Musím víc odpočívat,“ svěřila se sledujícím na Instagramu v živém vysílání.

Agáta je zvyklá na stres a náročné pracovní tempo, ale během těhotenství na sebe musí víc myslet. „Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit a myslím si, že jsem teď neměla úplně odpočinkové období. Asi je to věkem. Mé tělo to přestalo zvládat a začala jsem krvácet,“ vysvětlila.  „Je to na dobré cestě. Pustili mě domů,“ snažila se uklidnit sledující.

CelebrityTaťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla

Taťána Kuchařová nenechala na bývalém manželovi nit suchou: Ondřej je fakt dobrý herec, řekla

Rozchod se Soukupem je nesmysl!

Hanychová se také vyjádřila ke spekulacím o rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. „Nejsem na to sama. Jaromír mi také dost pomohl,“ řekla s tím, že se jí řeči o rozpadu vztahu velmi dotkly. Během pobytu v nemocnici totiž influencerka zveřejnila, že jí drží palce děti, ukázala maminku herečku Veroniku Žilkovou, ale po Jaromírovi se slehla zem.

Zejména její sledující jsou zvyklí na to, že Jaromír je už neoddělitelnou součástí Agáty. Proto jim přišlo divné, že je Agáta v nemocnici, ale svého milého na Instagramu neukázala. „Pro všechny, tohle pyžamo mi donesl Jaromír,“ vzkázala ještě z nemocnice.

BizárShopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Shopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Ukázala těhotenské bříško

Hanychová je z nejhoršího venku, ale musí dodržovat klidový režim. „Nebylo mi teď nejlépe. Moje práce je být pozitivní. Myslím si, že naštvaných lidí ve svém okolí má každý dost. Proto chci být pozitivní.“ Agáta čeká s Jaromírem dítě, které přijde na svět až za půl roku.

Sledujícím ale ukázala její pomalu rostoucí bříško. „Fotky po porodu asi někde dohledám, ale třetí měsíc těhotenství u některých vypadá jako pátý,“ smála se. Máma na plný úvazek tak navázala na herečku Evu Burešovou, která se rozhodla ukázat realitu maminek po porodu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim