5 rozdílů mezi svatbou Agáty s Prachařem a Dopitou: Jakuba si brala s kocovinou, zato s Mirkem dozrála

Celebrity 5 rozdílů mezi svatbou Agáty s Prachařem a Dopitou: Jakuba si brala s kocovinou, zato s Mirkem dozrála
Více

Je to pár dní, kdy se podnikatelka, bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová (38) provdala za otce syna Kryšpína Mirka Dopitu (39). Svatba byla přísně utajovaná a prakticky nikdo o ní nevěděl. Agáta svým krokem všechny překvapila a opět rozbouřila vody českého internetu. Pojďme se nyní podívat na 5 rozdílů mezi svatbou s Jakubem Prachařem (41) a Mirkem Dopitou.

Jakub Prachař vs Mirek Dopita

Jakub Prachař se s Agátou seznámil už jako dítě. Dlouhá léta byli velcí kamarádi a proto bylo pro všechny velkým překvapením, když se Jakub do Agáty zamiloval. Když nebyl zadaný Jakub, byla zadaná Agáta, takže nikdy nebyla moc možnost, aby spolu začali randit. Zatímco Agáta brala Jakuba jako bráchu, on na ni pohlížel jinak.

Své o tom ví i maminka Agáty Veronika Žilková. „Oni spolu chodili tolikrát a tolikrát spolu různým partnerům zahýbali! Já jsem se tomu vždy smála,“ prozradila Blesku. Nakonec si přece jenom k sobě cestu našli a začali spolu randit. Šušká se o tom, že po jedné party spolu leželi na hotelu s kocovinou a v tu chvíli se rozhodli, že se vezmou.

CelebrityLidé na Instagramu se drsně pustili do Nikol Leitgeb: Jsi zhýčkaná generace a nechodíš do práce, psali

Lidé na Instagramu se drsně pustili do Nikol Leitgeb: Jsi zhýčkaná generace a nechodíš do práce, psali

S bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou se seznámila v roce 2010 a o rok později se narodil syn Kryšpín. I přesto, že se zasnoubili, tak v roce 2012 šli od sebe kvůli Mirkově nevěře. V roce 2023 se dali opět dohromady a následovala svatba.

No, je to tak, že život, můj i Mirkův, dopadl asi trochu jinak, než jsme si všichni mysleli. Ano, jsme spolu. Tenhle profil jsem založila hlavně pro lidi, kterým v životě něco vadí, nebo se jim něco nedaří, aby šli dál a zkusili to,“ sdělila Hanychová na Instagramu. „Jsme spolu, ale více se k tomu vyjadřovat nebudeme,“ dodala.

Předmanželská smlouva

Svatba s Jakubem Prachařem proběhla narychlo a tehdy dle jejich slov nebyl čas myslet na formality. Kdyby věděli… Agáta byla názoru, že žádnou předmanželskou smlouvu nepotřebují. „Předmanželskou smlouvu? A proč? Já jsem bohatší než Jakub,“ řekla před lety a její slova se jí při rozvodu pěkně vymstila. Agáta Jakubovi  při rozvodu dala v rámci vyrovnání deset milionů korun. Následně mu zaplatila i pozemek, který byl prokazatelně její. Její matka Veronika Žilková musela prodat rodinnou chatu, aby své dceři pomohla.

Při druhé svatbě s Mirkem Dopitou si ale už dala pozor a předmanželská smlouva byla samozřejmostí. „Předmanželská smlouva je. Je drsná, ale její obsah nebudu prozrazovat,“ vyjádřila se pro eXtra.cz.

CelebrityCelebrity na prodej: Trávníček za 50 tisíc, snídaně s Lelou nebo hvězda Love Island za pakatel

Celebrity na prodej: Trávníček za 50 tisíc, snídaně s Lelou nebo hvězda Love Island za pakatel

Kdo vedl Agátu k oltáři

Zatímco v roce 2013 vedl k oltáři Agátu Hanychovou otec Jiří Hanych, tak od jedenáct let později to byl syn Kryšpín. „Táta mě vedl na svatbu s Jakubem. Já jsem se rozhodla, aby mě Kryšpín dával svému tátovi. Je to symbolické. Můj otec mi řekl, že když mě tam odvedl, tak mi to štěstí nepřineslo. Tak ať to udělá Kryšpín,“ řekla Agáta eXtra.cz s tím, že svatba se měla konat už 23. prosince, ale z úcty k obětem na Filozofické fakultě ji přeložila o šest dní.

Jméno

Jakmile se provdala za Jakuba Prachaře, změnila si automaticky jméno na Prachařová. „Nejvíce mě šokovalo, že si neponechá své příjmení a bude z ní Agáta Prachařová,“ řekla před 11 lety Veronika Žilková iDnes.cz. „Je to od ní velké gesto, je vidět jak si vztahu s Jakubem váží,“ dodala. V případě svatby s Mirkem si nechala ale své dívčí příjmení Hanychová.

BizárSmutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Smutný konec hvězdy VyVolených: Emil Zajac sešel, nabral kila a předvádí bizarnosti na tiktoku

Místo konání

Jakub a Agáta si řekli své „ano“ v Mariánských Lázních v hotelu Esplanade, kde už měli v roce 2007 svatbu Jiří Paroubek s Petrou nebo Andrea Verešová s Danem Volopichem. O svatbě netušily nic ani maminky Veronika Žilková a Dana Batulková. „Dozvěděla jsem se o tom před hodinou, jsem ale ráda. Provdala se do dobré rodiny a ani to utajení mi nevadí,“ řekla tehdy Žilková. Za svědky jim šli automobilový závodník Adam Lacko a jeho žena Kateřina. I když byla svatba zprvu tajná, tak na ni následně dorazila snad všechna česká média a mezi hosty byli například Karel Gott s manželkou Ivanou Gottovou nebo moderátor Libor Bouček.

Svatba s Mirkem byla jak pro něj, tak pro Agátu svatbou druhou a proběhla v naprostém utajení v pátek 29. 12. 2023 krátce před dvanáctou hodinou na zámku nedaleko Prahy. Přítomni byli jen nejbližší členové rodiny. Byla to velmi komorní svatba, které ale nechyběly tradice. Rozbíjely se talíře a následné zametání střepů nemohlo chybět stejně jako pojídání polévky z jednoho talíře. Oba manželé si také řekli vzájemně sliby.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl Celebrity

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla Celebrity

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice Celebrity

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko Celebrity

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích Celebrity

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe Celebrity

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe