Dara Rolins se toho nebojí ani rok před 50. narozeninami: Odhodila svršek a ukázala, co patří v ložnici jen Nedvědovi

Celebrity Dara Rolins se toho nebojí ani rok před 50. narozeninami: Odhodila svršek a ukázala, co patří v ložnici jen Nedvědovi
Více

Dara Rolins (49) opět dokázala, že věk je jenom číslo. Rok před padesátkou odhodila vrchní díl a fotografovi Lukášovi Kimličkovi dost odvážně zapózovala. Pravdou ovšem je, že nic není zadarmo a o Daře se všeobecně ví, že na své postavě tvrdě maká. Jak je ale vidět, vyplácí se to. V krátkých kraťasech a vysokých kozačkách vypadala slovenská diva k nakousnutí.

Zpěvačka Dara Rolins přesně ví, kdy potěšit nejenom své fanoušky. Před pár dny sdílela na instagramovém profilu snímek, ze kterého všem spadla brada. Fotograf Lukáš Kimlička si vzal do parády slovenskou krásku a výsledek skutečně stojí za to. O Daře se ví, že má chirurgicky vylepšené poprsí, nos a pár menších neinvazivních zákroků.

To ale nemění nic na tom, že rok před padesátkou má naprosto dokonale vyseknou postavu. Na jejím těle byste snad nenašli ani gram tuku a pekáč buchet na břiše je nepřehlédnutelný. Zpěvačka odhodila vrchní díl a své poklady si zakryla pouze dlaní.

Dara svůj outfit „oblečená neoblečená“ doplnila krátkými kraťasy a vysokými kozačkami. Reakce na Instagramu na sebe nenechaly dlouho čekat. Všichni byli ze zpěvačky a její formy doslova paf. „Tak tohle má Nedvěd doma v ložnici. Neuvěřitelná krása,“ píší lidé do komentářů.

Jedna z nejoblíbenějších slovenských zpěvaček tak opět dokázala, že věk je jenom číslo. Jen stěží by Daře někdo tipoval, že jí zanedlouho bude padesát let. Figuru má rozhodně lepší než některé její o dvacet let mladší kolegyně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala