Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Celebrity Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková
Více

Některé známé osobnosti si v minulosti libovaly nebo zakládaly na plastických operacích, za které se rozhodně nestyděly. V poslední době to ale vypadá, že se vrací zpět k přirozenému vzhledu. Před několika dny se přiznala na sociálních sítích Lela Vémola (34), že si nechala rozpustit své napíchané rty. Nyní i slovenská influencerka a podnikatelka Zuzana Plačková (31) přišla s překvapivou informací. Nechala si totiž zmenšit bujné poprsí.

V poslední době to vypadá, že se známé osobnosti vrací zpět k přirozenému vzhledu a plastikám dávají sbohem. Velkým překvapením byl krok Lely Vémoly manželky MMA zápasníka Karlose Vémoly. Ta se na Instagramu nedávno nechala slyšet, že si rozpustila napíchané rty. „Velmi dlouho jsem uvažovala nad zmenšením svých rtů. Dnes přišel ten den a odhodlala jsem se tento zákrok podstoupit,“ napsala.

Myslím si, že mě menší rty omladily, a zároveň mi zjemnily rysy tváře. Řekněte sami, výsledek je na konci videa. Co říkáte na tuto proměnu,“ dodala. Lela si nechala několikrát zvětšit ňadra a po nepodařené plastice nosu v Česku se rozhodla vyhledat odborníky v Íránu. Jejím sledujícím se výsledek velmi zamlouvá a Lele píší, že ji zmenšení rtů omladilo.

Pod kudla šla i Plačková

O krok blíž k přirozenému vzhledu je i slovenská influencerka a podnikatelka Zuzana Plačková. Ta je přímo nadšená z toho, že si nechala zmenšit bujné poprsí. „Já jsem tak šťastná, že si to ani neumíte představit. Já mám malá prsa. Je mi až do pláče,“ řekla na Instagramu.

Na konzultaci jsem byla už jako těhotná, na termín jsem čekala rok. S panem doktorem jsme vybrali velikost 325 mililitrů, na moji výšku takové pevňoučké trojky do ruky. Jsem nadmíru spokojená. Po letech, co jsem měla takové velké bomby, už jsem toužila po malých prsou,“ pokračovala.

RozhovorSuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

Plačková ale už v minulosti tvrdila, že obří prsa si nenechá navždy. „Silikony budu mít možná tak deset let, potom už bych chtěla dítě a rodinu. V tom případě bych si možná dala prsa zmenšit na jedničky. Za těch deset let se chci vypracovat a udělat se sebou něco. Abych potom ta prsa už nepotřebovala,“ řekla v roce 2012 pro Topky.sk. Zuzana si totiž původně nechala udělat prsa o objemu 800 mililitrů. To je už nyní minulostí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné