SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti

Rozhovor SuperStar Alžběta Kolečkářová po zdrcující sebevraždě partnera: Jak zvládá těžké dny a péči o 2 děti
Více

Alžběta Kolečkářová (31) se proslavila v roce 2011 v pěvecké show SuperStar. Poté rozjela kariéru zpěvačky, našla lásku a porodila dvě krásné děti. Není tomu ale tak dávno, kdy se jí život obrátil vzhůru nohama. Její partner Marcel G. (†37) a otec dětí si totiž velmi nečekaně vzal život. Pro VipStar.cz nyní zpěvačka promluvila o tom, jak zvládá péči o dvě děti a jak bojuje s tím, když na ni čas od času dolehne splín.

Sympatická zpěvačka Alžběta Kolečkářová si prochází jedním z nejtěžších období v životě. Její partner a otec dvou společných dětí před časem spáchal sebevraždu. Po dvoudenním pátrání Marcela našli oběšeného bez známek života.

Co chceš dělat… Děkuj (svému vlastnímu) bohu za to, jaké máš přátele, děti, rodiče a všechno, co ti zůstalo. A pokud ti nezůstalo nic, běž to řešit odborně! A nebo si najdi nový sen, nový cíl. Nikdy se nevzdávej života. Fakt bojuj,“ vyjádřila se k tragické události na Instagramu.

Výměna manželekOrnella Koktová se ve Výměně manželek rozplakala: Máma nás jako malé třískala za každou maličkost, řekla

Ornella Koktová se ve Výměně manželek rozplakala: Máma nás jako malé třískala za každou maličkost, řekla

Je to každodenní boj

„Když přijde smutný den, nechám to projít. Pobrečím si, zavzpomínám, dám si sklenku dobrého vína, obejmu děti, s někým si popovídám. Hlavně vím, že je pro co žít a to, jak nabité dny máme a mít budeme mě drží nad vodou,“ řekla v rozhovoru pro VipStar.cz statečná Alžběta, která kromě ztráty životní lásky zůstala sama na výchovu dvou dětí.

Nejtěžší je rozhodně každé ráno vstát v 7.30 s dětským pohonem v zádech. Ono je to na jednu stranu skvělé, že je mám, ale na druhou stranu jsem šťastná, když můžu někam vyrazit sama. Být 24/7 nonstop s někým kdo je na vás závislý, to je těžké,“ prozradila, že je to zkrátka každodenní boj, ale příjemný.

RozhovorManžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal

Manžel Lucie z Výměny manželek o tom, jak se jí daří za mřížemi: Všichni na ni zapomněli, říká Michal

„Ale nejsem sama, zná to spousta lidí na tomhle světě a nemusí se jednat pouze o děti. Taky jsem opravdu vděčná, že mám lidi, co mi pomůžou, když je potřeba,“ dodala. Dalším hnacím motorem je pro bývalou účastnici SuperStar její milovaná práce.

Na nové album se jí před pár dny díky štědrým lidem podařilo vybrat dostatek peněz. „Dáme lidem naprosto skvělé album plné různorodých stylů v kvalitní produkci. Písničky děláme srdcem a tak, aby nás na první dobrou bavily a užili jsme si je i na koncertech i ve studiu. Miluju to, miluju lidi kolem sebe a fanoušci můžou čekat pouze lásku, radost, emoce, moji náklonnost a pocit štěstí. Protože to všechno díky vybranému crowdfundingu můžeme šířit.“

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavného jména: Natálie promluvila o protekci Rozhovor

Dcera Ivy Kubelkové se potýká s nepříjemnostmi kvůli slavného jména: Natálie promluvila o protekci

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě Rozhovor

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Aneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření Rozhovor

Aneta Krejčíková o mateřství a pauze v Ulici: Žila jsem v iluzi, seriál jsem opustila kvůli vyhoření