Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně

Survivor Zhrzený Martin ze Survivoru se nebojí jít až za hranu: Je to jako by mě podvedla s otcem nebo bratrem, vzkázal Johaně
Více

Tomáš Weimann se stal vítězem Survivoru 2023 a odnesl si tak pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. Tomáš vyhrál o pouhý bod před Martinem Konečným, který si byl prakticky jistý, že si krásnou částku odnese on. Byl sice v alianci s tanečnicí Johanou Fabišíkovou, ale nyní ji bere jako největšího zrádce a svoji nenávist se nebojí projevit veřejně.

Stále jsem to nerozdýchal, nepřešel jsem přes to a nepřejdu přes to, Johanu nepozdravím. Beru ji jako zrádkyni,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz Martin Konečný o Johaně, která s ním sice byla v alianci, ale její hlas rozhodl o tom, že vítězem druhé řady drsné reality show Survivor 2023 se stal Tomáš Weimann. Martin si to bere příliš osobně a Johanu považuje za zrádkyni.

Beru to jako když mám partnerku nebo manželku pět let a podvede mě s mým bratrem nebo otcem. S někým nejbližším, to je ta největší zrada. Je to zlé, obrala mě o životní šanci na základě nevím čeho,“ rozohnil se pořádně Martin.

InfluStarVeronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje

Veronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje

Sympatická tanečnice Johana nenávist ze strany Martina nechápe. Byla to totiž právě ona, kdo nevděčného Martina zachránil skrytou imunitou. Následně, když Martin trpěl na hemeroidy, tak ho opečovávala a snažila se mu pobyt na ostrově co nejvíce zpříjemnit. Nic z toho ale zhrzený Martin nebere v úvahu.

„Za sto tisíc euro můžeš na Slovensku začít nový život. Koupil bych si za šedesát tisíc nový byt, stal bych se tam králem. Měl bych nové auto, jel bych na dovolenou, měl bych nové holky,“ řekla Martin v pořadu Extra Host. „Mohl jsem být někde jinde a zůstal jsem tam, kde jsem. Dělníkem. Chudou slovenskou třídou. Je to absolutní zrada,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš Survivor

Ondřej Novotný okomentoval vítězství Tomáše Weimanna: To není soutěž krásy, Survivor neočůráš

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku Survivor

Žaneta ze Survivoru se odhodlala k překvapivému kroku: Mezi lidmi tím způsobila názorovou válku

Johanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí Survivor

Johanka ze Survivoru otevřela velké tabu: Promluvila o zdravotním problému, za který se lidé stydí