Zběsilý týden v Ulici: Ekoaktivistka Anežka už všem leze krkem a Skyler vábí Františka jako Siréna

Ulice Zběsilý týden v Ulici: Ekoaktivistka Anežka už všem leze krkem a Skyler vábí Františka jako Siréna
Více

V nekonečném seriálu Ulice je opět dusno. Anežka se vrací domů z měsíční stáže ve Švýcarsku, kde sbírala nové zkušenosti z oblasti ekologie. Čím Anežka šokuje své rodiče? A z čeho pramení jejich obavy? Mezi Márou a Karlou panuje stále napjatá atmosféra. Co Vojta provede, že to na Karlu i Máru tak dolehne? A jakým vyznáním dostane Máru Karla? Jednoduché to nemá ani František, který se stal součástí zamilovaného trojúhelníku.

Aktivistka Anežka úřaduje

Děti občas umí překvapit způsobem, na jaký nejsou rodiče ani trochu připraveni. To se nyní povede také Anežce z Ulice, jež se dnes vrací domů z měsíční stáže ve Švýcarsku, kde sbírala nové zkušenosti z oblasti ekologie. Kromě nejrůznějších dárků pro své blízké přiveze i dokument, který pro ni hodně znamená.

Jejím rodičům však obsah této listiny vyrazí dech. Přestože by mohli být na dceru právem pyšní, neboť něco podobného se hned tak někomu nepodaří, převládnou u nich jiné emoce – obavy o dítě, jež se rozhodlo jít za svým snem, podle rodičů až příliš brzy.

Nekonečný příběh Karly a Máry pokračuje

Odpustit milované manželce nevěru, jež nebyla žádným jednorázovým úletem, není vůbec snadné. Každý pohled na ni bolí jako dýka vražená do srdce, což krizi mezi partnery jen prohlubuje. Na vlastní kůži to zažívají také Mára a Karla, jejichž manželství se otřásá v základech. Teď se ale stane něco, co zapříčiní, že ledové kry mezi nimi začnou pomalu tát.

Máru nejprve zasáhne Karlino vyznání. Mnohem víc jím ale zamává to, co udělá Vojta. A nejen jím. Karla i Mára najednou budou mít co dělat, aby zadrželi slzy, jež se jim budou drát do očí. Pomůže jim právě Vojtův čin vystoupit ze začarovaného kruhu obviňování, sebeobviňování, lítosti a sebelítosti?

CelebrityHvězda Ulice Sára Affašová po ztrátě syna: Nikdy to nepřebolí, odcestovali jsme

Hvězda Ulice Sára Affašová po ztrátě syna: Nikdy to nepřebolí, odcestovali jsme

Postavení mimo službu a další problémy

Jirka Herman je od Šimonova zkratu ve škole postaven mimo službu. Svůj podíl viny na celém incidentu nepopírá. Ví, že si měl dát pozor na svou zbraň a neporušovat služební předpisy. Ale kdo mohl tušit, že dojde k souhře hloupých náhod, jež spustí lavinu, která všechny zúčastněné semele? Prvotní šok je už za nimi, Jirka i ostatní se vyrovnávají s tím, co se stalo.

Jirka se teď kouše doma nudou, o to víc, o co víc žil svou prací. Ve chvíli, kdy se pomalu začne vše obracet k lepšímu, ale přilétne další ťafka, jež se týká nejen samotného Hermana, ale také celé Gábininy rodiny. Šimonova kauza totiž zaujme mladého a horlivého investigativního redaktora Tomáška, který si večer na Jirku Hermana počíhá, aby se ho zeptal na pár nepříjemných věcí. Jak tohle nečekané setkání dopadne? Jak Herman zareaguje na dotěrného redaktora? A co z toho bude?

Megatrapas

Každé tajemství se dříve nebo později provalí, i ta sebelepší konspirace prostě občas selže. Adam a Jarka i nadále mlží před blízkými, jak to spolu doopravdy mají. Někdo o nich už ví, přesto ani jeden z nich nechce, aby pravda vyšla všeobecně najevo. Jenže to by nesměli pokoušet osud a štěstěnu.

Adam se totiž dozví, že bude mít celý večer byt jen pro sebe, a tak pozve Jarku na návštěvu. Souhrou náhod se však osazenstvo bytu vrátí domů mnohem dřív, než Adam předpokládal, ve chvíli, která bude hodně pikantní. A začnou se dít věci. Kdo a při čem přistihne Adama a Jarku? Kdo z Adamových nejbližších z toho bude na infarkt? A jaké bude mít tento úsměvný megatrapas následky?

UliceKudlanka Skyler z Ulice vyrazila do boje: Nevěrníkovi Františkovi se stahují půlky

Kudlanka Skyler z Ulice vyrazila do boje: Nevěrníkovi Františkovi se stahují půlky

Kudlanka Skyler nepolevuje

Láska dokáže občas hodně potrápit, zvláště pokud není opětována tak, jak bychom si přáli. Skyler už otevřeně lituje, že se rozešla s Františkem kvůli Dirkovi. Po obrovském zklamání a bouřlivém rozchodu s Dirkem zjistila, oč vlastně přišla, když dala Františkovi kopačky. Teď by ho ráda získala nazpět, aby se synem Chrisem tvořili opět jednu rodinu.

Má to ale malý háček – František už má nový vztah s Bárou. Tu by ve snu nenapadlo, že by František znovu podlehl kouzlu Skyler. Od začátku jí totiž tvrdí, že se Skyler to má jednou provždy vyřešené. Jenže ženský instinkt teď Báru upozorní, že se mezi Skyler a Františkem něco děje, že Skyler se chová ještě nevyzpytatelněji než obvykle. Co je Báře podezřelé? Proč má pocit, že na ni Skyler žárlí? A co jí na přímou otázku, jak to nyní se Skyler má, odpoví František?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce Ulice

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech Ulice

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství