Hvězda Ulice Sára Affašová po ztrátě syna: Nikdy to nepřebolí, odcestovali jsme

Celebrity Hvězda Ulice Sára Affašová po ztrátě syna: Nikdy to nepřebolí, odcestovali jsme
Více

Herečka Sára Affašová (28) zažívá skutečně náročné chvíle. Je to několik týdnů, kdy na sociálních sítích oznámila, že s partnerem Martinem Donutilem (31) přišli o svého syna Matyáše. Nyní se fanouškům Sára ozvala a promluvila o svých pocitech a odjezdu do zahraničí.

Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Sára Affašová s partnerem Martinem Donutilem přišli před několika týdny o syna. Nyní se herečka ozvala fanouškům a poděkovala jim za ohromnou podporu. „Chci vám poděkovat za tu velkou vlnu podpory, kterou jsem od vás dostala. Bohužel, i stovky a stovky podobných příběhů a tolik bolesti, která, troufám si říct, se díky tomuhle spolusdílení alespoň trochu rozmělnila. Každý příběh jsem si přečetla, všechny do jednoho. A s každou z vás jsem byla. Cítím s vámi, skutečně. Vězte, že nejste samy,“ rozepsala se na Instagramu.

Sára sdílela své pocity na Instagramu s tím, že přehodnotila svůj dosavadní život. „To, co se nám stalo, mě donutilo zastavit se a přemýšlet. Hodně. O podstatě věcí. O hodnotách. O životě jak jsem ho žila a jak už ho žít nechci. O tom, co je opravdu důležité. O tom, jak si člověk neváží těch základních věcí, které jsou ale tak vzácné. Přehodnotila jsem svůj dosavadní život, obrátil se nám vzhůru nohama,“ pokračovala.

Love IslandNikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec

Nikol z Love Islandu je po drsném rozchodu opět zamilovaná: Jejím vyvoleným je tajemný cizinec

Odjeli jsme do New Yorku

V těžkých chvílích je herečce velkou oporou partner Martin Donutil, se kterým nyní odcestovala za velkou louži. „Odjeli jsme do New Yorku, vždycky jsem se sem chtěla podívat, a tak jsme tady – je to tady celkem divoký, zatím si na to hektický tempo zvykám,“ svěřila se.

Herečka se snaží zůstat silná a pomalu se vrací do běžného koloběhu života. „Pomalu, ale jistě se vracíme k životu, k práci, bez schovávání a strachů. Nebude to hned, nepřebolí to nikdy, ale pracuju na tom jak nejlépe dovedu,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept