Kudlanka Skyler z Ulice vyrazila do boje: Nevěrníkovi Františkovi se stahují půlky

Ulice Kudlanka Skyler z Ulice vyrazila do boje: Nevěrníkovi Františkovi se stahují půlky
Více

V nekonečném seriálu Ulice začíná pěkně přituhovat. Skyler se odmítá vzdát možnosti, že by se ještě mohl dát dohromady s Františkem, otcem jejich společného dítěte. Jenomže František je šťastně zadaný a z celé situace značně zmatený. Navíc není připravený na manipulaci ze strany Skyler, kterou nedávno políbil. Jak z téhle šlamastyky ven? Co dalšího se tento týden v Ulici stane?

Vanda manipulátorka úřaduje

Mít čisté svědomí vůči blízkým považuje spousta lidí za samozřejmost. Jsou ale i tací, kteří se uchylují k menším či větším manipulacím v duchu motta „účel světí prostředky“, jen aby dosáhli svého. Taková je i Vanda, která žije s pocitem, že jí toho život hodně dluží. Proto naplno využívá každé příležitosti k satisfakci.

Chce ze všeho, co se jí naskytne, vytěžit maximum, občas za jakoukoliv cenu. Malé či větší lži jsou u ní jen prostředkem k dosažení cílů, jež si stanovila. Teď ale nečekaně narazí. Někdo z jejího nejbližšího okolí jí totiž nastaví zrcadlo a ukáže jí, že to jde i jinak, že je nejlepší postavit se čelem nejen svým problémům.

Šimonova šikana má těžkou dohru

Už od mládí je třeba nést následky svých činů. Ale co když jsou některé činy jen důsledky patových situací, z nichž člověk v dané chvíli neviděl jiné východisko? Ve škole je stále tématem číslo jedna Šimonova kauza, která dělá těžkou hlavu zejména Prokopovi coby zastupujícímu řediteli školy.

Čím více informací vyplouvá na povrch, tím více všechny šokuje zjištění, čím si dlouhodobě šikanovaný Šimon procházel. Jak se ale k celé kauze nyní postavit? Kdo je skutečným viníkem a jaké tresty by měly padnout? Prokop tak trochu spoléhá i na policejní vyšetřování, přestože v tomto případě není žádným alibistou.


UliceDvě saně z Ulice se perou o nebohého Nykla: Nečekaný rozchod Kateřiny a Lumíra kvůli Ingrid?!

Dvě saně z Ulice se perou o nebohého Nykla: Nečekaný rozchod Kateřiny a Lumíra kvůli Ingrid?!

Lumírovo srdce ve spárech dvou saní

Co všechno jsme ochotni kvůli novému vztahu skousnout? A kdy dopadne pověstná poslední kapka? Kateřina a Lumír jsou rádi, že se mají, že si k sobě našli cestu. Milují se, společně překonávají nejrůznější překážky. Jenže velmi často narážejí na základní problém – Lumírovu rodinu.

Přestože jim téměř všichni jeho blízcí fandí, stačí málo, aby se to jako mávnutím čarovného proutku změnilo. Jakmile Ingrid poměrně narychlo odjede do Málkova, Vilmě Nyklové bude viník jasný. Od Lumíra ji určitě vyštvala Kateřina.

Ta se dosud snažila být tou chápavou, ovšem teď i jí dojde s konečnou platností trpělivost. Lumírovi řekne do očí něco, co ji bude později hodně mrzet, něco, co už nepůjde vzít zpět… Proč to mezi nimi křísne? Co je pro Kateřinu tou poslední kapkou? A co udělá tento střet s jejich vztahem?

CelebrityAnna Kadeřávková se po Slavíkovi vášnivě líbala s Cyrilem Navrátilem: Co řekla bývalá hvězda Ulice k jejich vztahu?

Anna Kadeřávková se po Slavíkovi vášnivě líbala s Cyrilem Navrátilem: Co řekla bývalá hvězda Ulice k jejich vztahu?

Kudlanka Skyler v hlavní roli

Vyznat se sám v sobě a odolat pokušení je občas hodně těžké. To už ví i František, který před pár dny znovu, po letech, podlehl kouzlu Skyler. Teď musí čelit následkům i svému černému svědomí vůči Báře. Ta nemá nejmenší tušení, k čemu mezi Skyler a Františkem došlo.

Ve snu by ji něco takového nenapadlo, protože Františkovi plně důvěřuje. O to mizerněji se nyní František cítí. Bohužel to bude ještě horší, až se Bára vrátí po měsíci opět domů. Nebyla by to totiž Skyler, aby ještě víc nepřiložila pod kotlem.

O Františka stojí, chce ho nazpět, a tak ho přitlačí ke zdi a donutí k rozhodnutí, které se Báře moc zamlouvat nebude… Jakou páku má Skyler na Františka? A jak dopadne Bářino setkání se Skyler? K čemu se Bára odhodlá?

UliceUlice se otřese v základech: Manželství Máry a Karly je v troskách a Adam nechápe, co je přátelství s výhodami

Ulice se otřese v základech: Manželství Máry a Karly je v troskách a Adam nechápe, co je přátelství s výhodami

Nerozhodná Magda

Jít za svým snem a čelit při tom výzvám, kdy jde člověk s kůží na trh, chce občas docela velkou odvahu. O tom by nyní mohla dlouze vyprávět i Magda. Pořád o sobě pochybuje, ale kvůli máminu odkazu se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, co pro ni bylo ještě před pár týdny takřka nemyslitelné. Kromě Oty ji teď povzbuzují už i její studenti.

Nejen, že jí fandí, dokonce se naplno zapojují i do realizace její nové výzvy. S Otou jí přichystají menší překvapení, jež by ale rozdýchal jen málokdo. O mnohem větší šok se však Magdě postará Prokop, jenž je natolik zaneprázdněn řešením Šimonovy kauzy, že mu zpočátku ani nedojde, k čemu se Magda odhodlala… Co je pro Magdu velkým rozčarováním? Jak vlastně Prokop vnímá její sbírku v kontextu celkového dění ve škole? A co je pro něj momentálně nepřijatelné?

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hodin a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět Ulice

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce Ulice

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech Ulice

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci