Z toho Kordula Stropnická nadšená nebude: Agáta Hanychová si nedala pozor na pusu a prozradila tajemství sestry

Celebrity Z toho Kordula Stropnická nadšená nebude: Agáta Hanychová si nedala pozor na pusu a prozradila tajemství sestry
Více

Agáta Hanychová (37) má pěkně proříznutou pusu a nyní to opět potvrdila. Během jejího pravidelného živého vysílání se jí podařilo něco, za co ji asi její nevlastní sestra Kordula Stropnická (16) nepochválí. Bývalá modelka totiž propálila, že mladší sestra Kordula je zadaná. Nic nepomohlo, že se živáku zúčastnila i maminka Veronika Žilková (60), která se snažila celou situaci zachránit. Marně.

Bývalá modelka Agáta Hanychová se s ničím příliš nepáře. Na Instagramu pravidelně dělá živá vysílání, na kterých vaří se svými sledujícími nebo probírá s maminkou Veronikou Žilkovou různá témata. Tentokrát dámy probíraly rodinu, porod a rodinné vztahy.

V jednu chvíli se fanynka Agáty zeptala, jestli někdy udělá živé vysílání se sestrou Kordulou. Agáta má s mladší nevlastní sestrou velmi dobré vztahy. Nedávno společně vyrazily na party a ohromně jim to slušelo. Tentokrát se ale Hanychová do odpovědi trochu zamotala a místo toho prozradila tajemství mladší sestry.

CelebrityKordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex

Kordula Stropnická oblékla odvážný top a vyrazila s Agátou na party: Hanychová se tam potkala s dvěma ex

Kordula je zadaná!

No a ten živák s Kordy. To nejde,“ odpověděla podivně. „Korduli bude za týden sedmnáct, tak si musíte počkat tak dva roky,“ zavtipkovala Veronika Žilková. No a pak zcela nečekaně Agáta prozradila, že má Kordula chlapce. „Pozor, včera mi volala. Teda, volala mi její chlapec,“ práskla na sestru.

Veronika Žilková se snažila celou situaci zachránit, ale to už nebylo možné. „Vůbec, Ticho! Ty jsi hrozná,“ vynadala prostořeké dceři. „A co jsem řekla?“ dělala Agáta, že neví, oč vůbec jede. „Nic mlč, já o tobě a tvým píp taky mlčím,“ dodala Žilková na adresu Agáty, že jí by se to také jistě nelíbilo. Co na to tak asi řekne Kordula?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala