Vztahový trojúhelník v Ulici: František tančí na minovém poli, opět se vyspal s kudlankou Skyler a neví, co s Bárou

Ulice Vztahový trojúhelník v Ulici: František tančí na minovém poli, opět se vyspal s kudlankou Skyler a neví, co s Bárou
Více

František Hrubý (Matyáš Valenta) se ocitl v dost prekérní situaci. Na podzim ulítl se svou expartnerkou Skyler van Ruyter (Michelle Hansen), s níž má syna Chrise (Michael Lorenc). Skyler se do něj znovu zamilovala a ráda by ho získala nazpět, přestože o něm ví, že chodí už téměř dva roky s Bárou Klímovou (Eliška Bašusová). Jenomže František se rozhodl znova svůj úlet zopakovat. Skyler na něj talačí, ať si vybere a František je v koncích. Jak tohle dopadne?

František tančí na minovém poli

Bára z nekonečného seriálu Ulice nemá nemá nejmenší tušení, co se mezi Františkem a Skyler odehrálo. Františkovi v tomto směru naprosto důvěřuje, Skyleřino podivné chování přičítá její nevyzpytatelnosti a pověsti neřízené střely. František tak začíná tančit na minovém poli, neboť se nedá úplně zajistit, aby se Skyler a Bára nesetkaly.

To pro něj znamená muka a neustálé obavy, že Skyler Báře poví, co se stalo. O jejich úletu už ví Anča Lišková (Ljuba Krbová), brzy se o něm dozví i Bruno Taubr (Jaroslav Blažek). Pro Františka začne být celá situace docela neúnosná, a tak se rozhodne si to se Skyler jednou provždy vyříkat. Její provokování a hlavně vzájemná chemie ale způsobí, že se stane pravý opak. Františka to ke Skyler znovu přitáhne, dokonce natolik, že pak bude mít vůči Báře už hodně černé svědomí.

UliceGábina z Ulice ve víru událostí: Hermanův život vzhůru nohama a Hynkovy zásahy do Šimonovy výchovy

Gábina z Ulice ve víru událostí: Hermanův život vzhůru nohama a Hynkovy zásahy do Šimonovy výchovy

Skyler nebo Bára?

Skyler na něj navíc začne tlačit v domnění, že si vybral ji, a tudíž by to měl co nejdříve s Bárou vyřešit. Jenže František Báru miluje a chce být s ní, nebo si to alespoň stále myslí. Báře samozřejmě neunikne, že se Skyler chová ještě podivněji než obvykle, a naváží se nejen do ní, ale také do Františka. Ten se tak ocitne v kleštích s vědomím, že se bude muset postavit ke všemu čelem a své velké dilema konečně rozetnout.

Bára občas probere dění kolem Skyler s Brunem, jenž se stane její vrbou a svým způsobem i andělem strážným, aniž by zklamal důvěru Františka, který se mu také svěřuje. Vše vygraduje na oslavě narozenin Skyleřiny mámy Justine van Ruyter (Amy Huck), kdy to už začne být neudržitelné… Pro koho se František nakonec rozhodne a jakou paseku to
nadělá v jeho životě i vzájemných vztazích?

CelebrityJiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Jiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Františkův vztahový trojúhelník dostává do ošemetné situace i Aničku Liškovou. Ta zná Skyler již dlouho, je to matka jejího vnuka, oblíbila si ji, drží nad ní ochrannou ruku i přes její chování v minulosti. Ráda má i hodnou a milou Báru, s níž ji však nepojí tak intenzivní vztah jako právě se Skyler.

Sice se zařekne, že nechá Františka, aby si to vyřešil sám, ovšem tak jednoduché to pro ni nebude, zvláště když se o Františkův vztahový trojúhelník začne živě zajímat i Eva Knoblochová (Vanda Hybnerová)…Co bude pro Anču nejtěžší a jak zareaguje na Františkovu volbu? A jak ji přijmou ostatní?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici