Jiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Celebrity Jiří Mádl se stal otcem: Těhotenství i porod partnerky (44) se mu podařilo ututlat

Herci Jiřímu Mádlovi (36) se podařil skutečně majstrštyk. Dokázal totiž utajit celé těhotenství a následný porod své partnerky Adrijany Trpković (44). S informací přišel jako první web Super.cz. Mádl je známý z filmů jako Snowboarďáci, Rafťáci nebo Gympl. Jeho současná partnera a matka prvního společného potomka dříve randila například s Vojtou Kotkem (35).

Oblíbený herec Jiří Mádl se stal otcem. Jeho o osm let starší partnerka Adrijana Trpković mu porodila v nemocnici v pražském Podolí před dvěma týdny prvního potomka. O jejím těhotenství neměl nikdo tušení kromě nejbližší rodiny a hrstky přátel.

Mádlovi se podařilo celé těhotenství i následný porod utajit. Ani jeden z novopečených rodičů šťastnou událost zatím neprozradil ani na sociálních sítích. Jen před pár dny se poprvé stal otcem Mádlův kamarád a herecký kolega Vojta Kotek. Ten se ale o novinku v jeho životě podělil se svými sledujícími.

CelebrityVojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Vojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Tak vítej v novém roce, Huberte! Děkujeme, že to s námi dáváš! A vám všem přejeme, ať vás v tom roce 23 potká tolik štěstí, co nás 2..teda..3,“ napsal novopečený tatínek Vojta Kotek na Instagram ke snímku se ženou malým synem.

Partnerka Jiřího Mádla v minulosti randila právě s Vojtou Kotkem. Nakonec se ale rozhodla zkusit štěstí po boku Jiřího Mádla. Dvojice si svůj soukromý život střeží, ale třeba udělají výjimku a ukážou svého potomka.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše