Gábina z Ulice ve víru událostí: Hermanův život vzhůru nohama a Hynkovy zásahy do Šimonovy výchovy

Ulice Gábina z Ulice ve víru událostí: Hermanův život vzhůru nohama a Hynkovy zásahy do Šimonovy výchovy
Více

Gábina Pumrová (31) (Aneta Krejčíková) a Šimon Urban (Jakub Krause) mají za sebou hodně náročný rok. S pomocí blízkých zvládli jak Gábininu rakovinu, tak i Šimonův návrat do normálního života po zkratu způsobeném dlouhotrvající šikanou od starších spolužáků. Není proto divu, že do synovy výchovy začne znovu zasahovat Hynek Urban (50) (Roman Vojtek), který bude přesvědčen, že Gábina je na Šimona v pubertě prostě krátká… Co bude pro Gábinu obrovskou ranou pod pás?

Celou situaci nejvíce odnáší Gábinin partner Jirka Herman (Jan Holík), jenž je od té doby postaven mimo službu a čeká, až GIBS uzavře vyšetřování. Čím déle to trvá, tím to je pro Jirku těžší, protože svou prací odjakživa žil. Teď hrozí, že o ni nadobro přijde. Přestože všichni doufají, že se Jirka do zaměstnání brzy vrátí, on o tom začíná pochybovat. Nestačí, že kolem něj a Gábininy rodiny šmejdí od konce roku snaživý novinář Dalibor Tomášek (Petr Uhlík), pro něhož je Hermanův pří pad sólokaprem a vstupenkou do velké žurnalistiky.

Přichází kolotoč problémů

Jirkovi se ke všemu vymstí dobrý skutek, který udělá pro Šimona. Tím se mu vyhlídky na návrat do práce ještě zmenší. Přestože se snaží nedávat před Gábinou a Šimonem najevo, jak ho to mele, a zaneprázdněné Gábině pomáhat v salonu i domácnosti, dlouhodobý stres si u něj vyžádá svou daň. A tak se u nich doma role obrátí. Nyní to bude Gábina, kdo bude držet partnera nad vodou… Jak to Jirka přijme? Čemu všemu bude muset čelit? Nekonečný seriál Ulice začíná po vánoční pauze pěkně zostra.

CelebrityPoslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí

Poslední rozloučení se synem miliardáře Jakubem Malinou: Smutek a slzy nad tragickou a zbytečnou smrtí

Návrat bývalého partnera Gábiny

Šimon by rád udělal tlustou čáru za tím, co se na podzim stalo. Vůči Jirkovi má ale černé svědomí, proto se v jeho společnosti už necítí tak dobře jako dřív. K tomu mu začne čím dál víc vadit dozor, který nyní doma má kvůli Jirkovu nucenému pracovnímu volnu. S Michalem Klímou (Karel Klement) by totiž rádi vyhráli na turnaji v onlinovkách, což znamená více trénovat.

Šimon kvůli tomu začne být docela na štíru s prospěchem ve škole. Navrch se zakouká do spolužačky Valerie Matouškové (Jindřiška Koryntová), s níž by rád chodil i za cenu zazdění školy a máminých zákazů. Není proto divu, že do synovy výchovy začne znovu zasahovat Hynek Urban (Roman Vojtek), který bude přesvědčen, že Gábina je na Šimona v pubertě prostě krátká.

ZahraničíSelena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Selena Gomez dováděla s Beckhamovými na jachtě: Na fotografy vystrčila pevný zadek a ukázala ženské křivky

Mastný a nový začátek?

O nový začátek se pokusí Radek Mastný (Pavel Novotný), který si stále odpykává trest v domácím vězení. Z jeho partnerky, bývalé manželky Mileny Pumrové (Alena Štréblová), se vyklubala pěkně ostrá bachařka, takže Mastný bude unikat z jejího dosahu, jak to jen půjde, třeba i prostřednictvím brigády v dceřině salonu, kde i nadále pracují Jitka Farská (Ilona Svobodová), Veronika Maléřová (Hana Holišová), jež se co nevidět do salonu opět vrátí po delším volnu, a Iva Klímová (Hana Baroňová).

Mastného začne více zajímat i jeho budoucnost po odpykání tretu. Souhrou náhod ho na nápad, co by mohl dělat, přivede bývalý spoluvězeň, který po propuštění z basy nemůže sehnat práci. Přesně to by totiž mohl být zlatý důl pro podnikavce Radka Mastného. V čem se Mastný najde a jaké to bude mít háčky?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?