Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Celebrity Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem
Více

Influencerka Dominika Myslivcová (28) oznámila na sociálních sítích radostnou novinku. S partnerem podnikatelem Zdeňkem Ch. (42) čekají svého prvního potomka. Myslivcová otěhotněla po několika měsících vztahu a její rodina se tak rozroste o dalšího člena. Sestra Natálie Myslivcová (25) má už děti tři.

Jedna z nejsledovanějších českých influencerek Dominika Myslivcová se na Instagramu svěřila lidem s tím, že se pustila do nového projektu. Sledující měli hádat, o co jde. Nikoho patrně v ten okamžik nenapadalo, že se jedná o těhotenství. „Projekt BABY,“ napsala do příspěvku.

Dominika randí několik měsíců s podnikatelem Zdeňkem a do rodičovství skočili po hlavě. Na druhou stranu Dominika má bohaté zkušenosti coby teta. Její sestra Natálie Myslivcová má doma už děti tři. Takže zanedlouho přibyde do party další člen.

CelebrityBývalá milenka Karlose Vémoly se stane nevěstou: Rika Fane chystá veselku po 5 měsících vztahu

Bývalá milenka Karlose Vémoly se stane nevěstou: Rika Fane chystá veselku po 5 měsících vztahu

Je pravda, že jsem teď ten Insta fakt zanedbávala. A to z jednoho jediného důvodu. Od prosince jsem pracovala na jednom novém projektu a zítra ho konečně hodím do světa,“ natahovala fanoušky budoucí maminka, která pohlaví miminka prozatím neprozradila.

Není tomu tak dávno, kdy se Dominika na sítích svěřila s tím, jak se se Zdeňkem seznámili. „Seznámili jsme se kvůli spolupráci, protože tehdy potřeboval nějakou reklamu. Chtěla jsem vám jenom říct, že pokud půjdete někdy s někým na kafe a řeknete si, že s tímhle člověkem bych nikdy nic neměla, tak s ním určitě skončíte. Já to tak mám. Při první schůzce by mě ani ve snu nenapadlo, že to takhle skončí. Rozhodně to nebyla láska na první pohled. Nějakou dobu to trvalo, protože já jsem taková nedobytná,“ řekla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné