Bývalá milenka Karlose Vémoly se stane nevěstou: Rika Fane chystá veselku po 5 měsících vztahu

Celebrity Bývalá milenka Karlose Vémoly se stane nevěstou: Rika Fane chystá veselku po 5 měsících vztahu
Více

Bývalá milenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Rika Fane (18) oznámila velkou novinu. Po pěti měsících randění ji požádal partner Stanislav o ruku a vzal to se vší parádou. Herečce z filmů pro dospělé navlékl prsten přímo u Eiffelovy věže. Jak se zdá, tak bývalá účastnice pěvecké show SuperStar už dávno zapomněla na Vémolu a začala novou životní etapu.

Herečka z filmů pro dospělé a bývalá účastnice show SuperStar Hana Džurbanová alias Rika Fane začíná novou etapu života. Do povědomí lidí se dostala jako milenka MMA bijce Karlose Vémoly, kterému dokázala pořádně zatopit pod kotlem. To už je ale dávno minulostí a Rika už pět měsíců randí s kolegou z branže Stanislavem.

Ten půvabnou pornoherečku požádal o ruku ve velkolepém stylu. Vzal ji do Paříže a přímo pod Eiffelovou věží poklekl. Na Instagramu veselou novinu propálila reality show hvězdička Eva Feuereislová. „Jsem za ně strašně ráda a hrozně moc jim to přeju. Živě jsme si volali, držím jim palce,“ řekla Eva VipStar.cz.

CelebritySabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Sabina z Love Island a Muradov se obrnili hradbou mlčení: Oba v Dubaji, ale na sítích každý sám za sebe

Ano, miluji tě,“ napsala Rika Fane pod snímek, na kterém má navlečený zásnubní prsten. Půvabná blondýnka nemá ještě ani dvacet let, ale o své budoucnosti má evidentně jasno. Se Standou působí jako dokonalý pár a na plánování svatby se oba dva moc těší.

Rika si zažila velmi bouřlivé období, kdy byla médii propíraná jako ta, která chtěla odloudit otce od rodiny. „Ona měla Karlose fakt ráda. Naivně si ale myslela, že kvůli ní opustí Lelu a děti. Bylo jasné, že se to nikdy nestane. Ale ona je ještě mladá a naivní,“ vyjádřila se na její adresu před několika měsíci pro VipStar.cz kolegyně Daisy Lee. Tak snad bude Standa pro Riku ten pravý.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla Celebrity

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují Celebrity

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují