Natálie Myslivcová

Natálie Myslivcová je mladší sestra slavnější influencerky Dominiky Myslivcové. 

Kariéra

Natálii sleduje na sociálních sítích přes 100 tisíc lidí a jsou to převážně maminky na mateřské, kterými je Natálie inspirací. Mladší sestra Dominiky Myslivcové se zaměřuje na propagaci věcí zejména pro maminky a zabývá se kosmetikou a dalšími beauty věcmi. 

Osobní život 

Natálie je v dlouhodobém vztahu s podnikatelem Markem Mikulenkou a má s ním tři děti. Influencerka se stala maminkou už ve dvaceti letech, kdy 1. listopadu 2018 porodila dvojčata Matiase a Marcuse. O tři roky později 11. října  2021 k dvěma klukům přibyla sestřička s neobvyklým jménem Nemia. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Vzali to hopem: Dominika Myslivcová oznámila těhotenství s partnerem Zdeňkem

Influencerka Dominika Myslivcová (28) oznámila na sociálních sítích radostnou novinku. S partnerem podnikatelem Zdeňkem Ch. (42) čekají svého prvního potomka. Myslivcová otěhotněla po několika měsících vztahu a její rodina se tak rozroste o dalšího člena. Sestra Natálie Myslivcová (25) má už děti tři.

Exkluzivně Nový muž po boku Dominiky Myslivcové: Influencerka VipStar.cz prozradila, jak to má se zámožným podnikatelem

Nový muž po boku Dominiky Myslivcové: Influencerka VipStar.cz prozradila, jak to má se zámožným podnikatelem

Dominika Myslivcová (27) se před nějakým časem nechala slyšet, že se po čtyřech letech vztahu rozešla se svým partnerem. Narozeniny oslavila už jako singl žena a žádná hysterie kolem jejího rozchodu se nekonala. Nyní se objevily spekulace, že novým partnerem influencerky má být movitý podnikatel Zdeněk Ch....