Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela

Výměna manželek Výměna manželek odkrývá stará tajemství: Jana z „mačkáš mi hada“ přiznala, na čem jela
Více

Temperamentní Lucie se přestěhuje z malebné obce Bezděz do německé Žitavy do rodiny, kde nepanují úplně ideální vztahy. Na druhou stranu zamíří ne příliš aktivní Dominika do rodiny s malými dětmi, velkou zahradou a hospodářskými zvířaty. Diváci v nejnovějším díle úspěšné reality show Výměna manželek uvidí i legendu tohoto pořadu, autorku nezapomenutelné hlášky „Mačkáš mi hada, debile“, která prozradí, jak se jí od natáčení v roce 2017 dařilo.

První rodina žije v obci pod hradem Bezděz v rodinném domku se zahradou a drobným zvířectvem. Lucka (32 let) je na mateřské dovolené. Jejímu partnerovi Pavlovi je 30 let a pracuje jako svářeč. Spolu mají dvě děti: čtyřletou Nikolku a dvouletou Barboru. Kromě výchovy dětí věnují Lucka a Pavel spoustu času domu, zahradě a zvířatům. Rodinu do Výměny manželek přihlásila Bára. Hlavním důvodem byla zvědavost. Dalším důvodem je nepořádnost jejího muže.

Rodina bez zájmů

Druzí účastníci Výměny manželek žijí na česko-polsko-německém trojmezí ve městě Žitava. Mají pronajatý byt 4+1. Dominika (45) i Vláďa (56) i jejich devatenáctiletá dcera Irča pracují na poště. Sedmnáctiletá Valentýna a dvanáctiletá Domča ještě chodí do školy. V domácnosti s nimi žije ještě dvacetiletý Vašek, Irčin partner, který pracuje v obchodě.

Love Island3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Kromě dětí Dominiky do rodiny patří i další dvě děti manžela Vládi. To se ale natáčení nezúčastnili. Rodinu do pořadu přihlásil Vláďa, poté co Dominika lamentovala, že by jí zajímalo, co by rodina dělala deset dní bez ní. Vláďa a Dominika nemají žádné zájmy. Jedinou vášní je kouření.

Jsou spolu pět let a z toho čtyři roky žijí v Německu. „Přestěhovali jsme se do Německa, protože jsem měla problém s bývalým partnerem a on má zákaz vstupu do Německa. Mohly jsme tu holkami začít znovu v klidu žít,“ vysvětluje Dominika důvod stěhování za hranice.

Líná Dominika

Dominika v novém obydlí je hned nespokojená. Nechce pracovat na zahradě a nechce se starat o zvířata. Uvnitř domu se jí ale moc líbí. Hned první ráno zaspí a probudí ji až Pavel, když dělá dětem snídani. Vstávání je problém i další ráno. Dominika Pavlovi s péčí o děti moc nepomáhá. Má problém i zalévat rostliny na zahradě a starat se o slepice.

CelebrityIkonické modely Česko-Slovenského plesu: Průhledná Bagárová, (ne)oblečená Verešová a polárkový dort Debbie

Ikonické modely Česko-Slovenského plesu: Průhledná Bagárová, (ne)oblečená Verešová a polárkový dort Debbie

Pavel si při absenci Lucky uvědomí, že je moc rád, že ji má a chce jí to dávat častěji najevo. Na Dominice mu vadí, že nepracuje. Udělá jen to nezbytně nutné. Nejeví ani moc zájem o děti. Ani první pocity Lucky nejsou pozitivní. Z bytu má zvláštní pocit. Vadí jí, že se v bytě kouří a vše je upatlané. V

í, že ji čeká plno práce. Hned druhý den se pustí do zevrubného úklidu kuchyně. Při vaření zjistí, že rodina nemá kromě koření moc potravin. Lucka donutí Vláďu podílet se na domácích pracích, což vyvolá spokojenost u dětí, které na to nejsou zvyklé. Po čtyřiceti letech si vyzkouší, jaké to je mýt nádobí. Lucka o něm nemá moc valné mínění a má pocit, že ani holky ho nemají rády.

„Mačkáš mi hada, debilela a zkrásněla

V tomto díle čeká na diváky jedno velké překvapení. Objeví se totiž Jana z legendárního dílu z roku 2017 „Mačkáš mi hada, debile„. Za sedm let se Jana výrazně změnila k lepšímu. Všechny překvapila svým příjemným vzhledem. Už nebyla vyhublá na kost, zlepšily se jí vlasy i pleť a celkově působila mnohem šťastněji a spokojeněji. „Výměna mi pomohla. Změnila jsem úplně celý svůj život,“ přiznala Jana po sedmi letech.

Lidé Janu po odvysílání podezírali z toho, že bere drogy. I k tomuto tématu se po letech vyjádřila. „Díky Výměně jsem se dostala úplně ze všeho. Teď jsem šťastná,“ pokračovala Jana. „Já jsem v Praze sedla do toho auta, pěkně jsem si slupla ty dva rivotrily, zapila to becherovkou a v Praze jsem jim vypadla z auta,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek