3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr

Love Island 3 páry z Love Island, které nepřežily: Majlo prchl Dianě, Adam zapíral a Rachel má jiný životní směr
Více

Před pár měsíci skončila třetí řada úspěšné reality show Love Island. Hned několik párů si diváci oblíbili a jejich popularita po skončení soutěže rapidně stoupla. Uběhlo ale sotva pár týdnů a jediní, kdo zatím spolu stále jsou, je Majka a Chris. Podívejme se na ostatní páry, které jsou v současné době již minulostí.

Vítězi Love Island 2023 se stali Mária Glatzová a Christopher Jirout a kromě Paulíny a Honzy jsou jediným párem, který spolu vydržel v reálném životě. Od ostatních se poměrně dost rychle oddělili. Zatímco ostatní srdíčka obráží společenské akce v Praze, Majka a Chris se věnují hlavni sami sobě a jen zřídkakdy je zastihnete na party.

Diana a Majlo

Stará láska sice nerezaví, ale v tomto případě spíš platí „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“. Majlo si velkolepě přišel pro Dianu do Love Island i přesto, že napoprvé jejich vztah nevyšel. Sliboval jí lásku a společnou budoucnost. Velký problém viděla Diana hlavně v tom, že Majlo žije mimo Česko a jeho život je jedna velká party.

Majlo svůj slib o změně životního stylu nakonec nedokázal dodržet. „Bohužel, jak se říká, že čtení knihy podruhé může být sranda, ale konec stejně nezměníte, tak je tomu i v tom našem případě,“ rozepsala se Diana na Instagramu.

CelebrityIkonické modely Česko-Slovenského plesu: Průhledná Bagárová, (ne)oblečená Verešová a polárkový dort Debbie

Ikonické modely Česko-Slovenského plesu: Průhledná Bagárová, (ne)oblečená Verešová a polárkový dort Debbie

Musím říci, že tento náhlý konec překvapil i mě, a nebudu skrývat své emoce. Možná si budete myslet, že jsem byla naivní, možná budete tvrdit, že mě jenom využil, že to dělal jenom pro čísla… z mé strany to bylo upřímné a já neznám úmysly druhé strany,“ pokračuje. „Možná to vyzní dost pateticky, ale už navždy budeme součást jeden druhého. Poslední věc, Majlo mě při rozchodu prosil o odpuštění. Odpouštím ti. Je čas posunout se vpřed,“ dodala Diana, která krátce po skončení reality show byla na party v Duplexu už bez Majla. Ten měl i přes své sliby odletět s kamarády do Las Vegas.

Venis a Adam

Venis Dao a Adam Sedro byli jednoznačně jeden z nejdiskutovanějších párů letošní řady. Jedni jim jejich lásku nevěřili a byli přesvědčeni o tom, že jejich vztah je fraška a divadlo pro lidi. Druzí si je oblíbili a fandili jim. I přesto, že po skončení show společně začali bydlet, jejich vztah nevydržel. Rozchod oznámili na konci ledna, ale ještě 10. ledna Adam redakci VipStar.cz tvrdil, že je vše v pořádku. „My jsme si na sebe už zvykli a je nám tak fajn,“ řekl.

CelebrityDefinitivní rozpad 3v1: Martina připravuje album, Veronika projekty a Nikola má Radovana, vzkázaly

Definitivní rozpad 3v1: Martina připravuje album, Veronika projekty a Nikola má Radovana, vzkázaly

Jedna z nejčastějších zpráv, kterou dostáváme je, jestli jsme ještě spolu. Náš vztah je veřejný, takže vaše otázky jsou vlastně na místě a i pochopitelné. S Adamem jsme společně ušli kus cesty, která byla plná zážitků, poznání a dobrodružství, ale už je to pár týdnů, co jsme se zase každý vydal svou vlastní cestou. Neznamená to, že se nemáme rádi nebo spolu už nebude dál trávit společný čas. Budeme. Ale jako přátele. Úžasní přátele. Vlastně mnohem lepší přátelé než partneři,“ informovala Venis na Instagramu.

Rachel a Claude

Divoká Rachel se zamilovala do tichého Clauda. Příliš lidí jejich vztahu moc nedávalo, oni i tak překvapili a vydrželi spolu i po skončení Love Island. Žádná převratná láska to ale patrně nebyla, protože i oni oznámili rozchod.

„Chtěli bychom vám oznámit, že sice o pár měsíců později, ale náš osobní “Love Island” taky končí. Přesto, jak moc jsme si rozuměli, nehádali se a bylo nám spolu dobře, tak máme v některých zásadních věcech rozdílné názory a každý asi i trošku jiný životní směr. Poznali jsme se v reality show, ale i tak to bylo z obou stran všechno reálné a upřímné. Oba jsme se k sobě chovali moc hezky a i přestože jsme se měli tak rádi a pořád máme, rozhodli jsme se to ukončit,“ napsali ke společnému příspěvku na Instagramu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík Love Island

Hvězda Love Island prodává zdravice: Hřebec Adam si účtuje za 13 sekund pěkný balík

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš Love Island

Rachel z Love Island: Opatrně promluvila o výsledcích testů na drogy, lži a faleš

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá Love Island

Hvězda Love Island, která pomočila bezdomovce: Na záchodku ve vlaku se vyfotila úplně nahá

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků Love Island

Love Island má vítěze: Výhru 2 miliony si odnáší nejopravdovější pár, který si získal srdce diváků

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem Love Island

VIDEO: Nejvíc nenáviděná soutěžící Love Island Adriana: Takhle si to před kamerami bezostyšně rozdávala s Oliverem

Slzavé údolí Love Island: Natálie Kočendová konečně upřímně o citech k Davidovi. Vlastní slova ji rozplakala Love Island

Slzavé údolí Love Island: Natálie Kočendová konečně upřímně o citech k Davidovi. Vlastní slova ji rozplakala