Výměna manželek na nože: „Můžeš si sbalit své pražské věci a vypadnout,“ vyhodil manžel na mráz svou náhradní ženu

Výměna manželek Výměna manželek na nože: „Můžeš si sbalit své pražské věci a vypadnout,“ vyhodil manžel na mráz svou náhradní ženu
Více

Matka dvou dětí, klidná Denisa se přestěhuje z moravského Petřvaldu do zakouřeného bytu v panelovém domě v Praze do rodiny se třemi dětmi. Na druhou stranu zamíří Lucka, která si v nové domácnosti uvědomí, že doma možná až příliš křičí. Jak si poradí temperamentní Lucka se svérázným tatínkem Danem? Dokáže se klidná Denisa přizpůsobil životu v malém bytě s poněkud živými dětmi?

První účastníci Výměny manželek žijí v Petřvaldě, v Moravskoslezském kraji, kde si před dvěma lety postavili rodinný dům. Třicetiletá Denisa je na mateřské dovolené. Jejímu partnerovi Markovi je 48 a pracuje jako živnostník. Spolu mají sedmiletou prvňačku Lauru a roční Sofii. Marek jezdí pracovat do Německa, a tak Denisa zůstává s dětmi sama někdy i měsíc a o všechno se musí postarat.

Partneři podle svých slov žijí již dvanáct let spokojený život a do televizního pořadu se přihlásili jen ze zvědavosti. Denisa touží po svatbě s Markem. Ten si ji chce vzít, ale zatím se musí věnovat jiným důležitým věcem. Denisa neví, do jaké rodiny se dostane, ale nechtěla by do nepořádné domácnosti, kde by se hodně hádalo.

RozhovorPoslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení

Poslední šance na normální život? Po propuštění z vězení čeká Lucii z Výměny manželek velkorysé překvapení

Druhá rodina žije v panelovém domě v Praze na Žižkově, v malém bytě 2+1. Lucce je 34 let a je také na mateřské dovolené. Její partner se jmenuje Daniel, je mu 48 let a pracuje jako sanitář. Spolu mají osmiletého třeťáka Aleše a téměř dvouletou Danielku. Lucka má z přechozího vztahu ještě čtrnáctiletou osmačku, dceru Lucku.

Dokonalý vztah nebo iluze?

Do Výměny manželek rodinu přihlásila maminka tří dětí, protože ji zajímá, jaké to bude a hlavně proto, aby si děti uvědomily, co v ní mají. Manželé mají téměř dokonalý vztah, jen podle Dana je Lucie někdy příliš temperamentní a výbušná. Lucka by v nové rodině chtěla zažít klid, jak sama říká: lázně na nervy.

Lucce z paneláku se nový dům líbí, jen se obává, že tam bude hodně práce. Lucka v nové domácnosti hodně vaří. V přípravě jídla si věří, vtipkuje, že by se mohla přihlásit i do Masterchefa, ale Marek až tak nadšený není. Až při pečení buchty její kulinářské dovednosti ocení. Promluví si spolu i o tom, proč Marek Denisu ještě nepožádal o ruku. Chtěl by mít svatbu jako Karel Gott, ale svěří se, že prstýnek už má koupený. V poslední den uvaří Marek Denise a ta je nadšená.

InfluStarKotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal

Kotlár po slovní přestřelce na Clash of the Stars vrací úder: Lidé se neumí chovat a nemají úctu, vzkázal

Denisa žila deset let v panelovém domě, a tak ji návrat na deset dní do tohoto typu domu nevadí. Není nadšená, že se v celém bytě kouří. Snaží se to Danielovi rozmluvit, ale marně. Alešovi pomáhá s domácími úkoly a o víkendu ho naučí připravit si míchaná vajíčka. Denise se nelíbí, jak se starší děti spolu hádají. Celkově je překvapená, jak je její náhradní rodina hlučná.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek