Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala

Celebrity Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala
Více

Podnikatelka a influencerka Lela Vémola (34) odletěla do Turecka za plastickou operací zadku. Na Instagramu se lidem svěřila, že si před sedmi lety špatně vybrala plastického chirurga a celé ty roky na to doplácí. Po rekonstrukci pozadí se lidem ozvala, popsala jaký to mělo průběh a pochlubila sed s výsledkem.

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly Lela Vémola odcestovala do Turecka na rekonstrukci pozadí, které nebylo v dobrém stavu. „Moje pocity po velmi náročné 6,5 hodinové operaci jsou smíšené, protože na to, že mě tak dlouho operovali, jsem vůbec nezvracela. Vždy po narkóze mi bývá extrémně zle, čehož se vždy nejvíce bojím. Toto pro mě bylo velké překvapení. Po operaci jsem už po pár hodinách musela začít chodit, protože je důležité, aby se tělo dostalo co nejrychleji do normálu. Přiznávám, bylo to mnohem těžší než po císařském řezu,“ popsala průběh dvojnásobná maminka na Instagramu.

Můj zadek měl převis

Lela se před operací svěřila také s tím, že se celá situace protáhla kvůli těhotenství s Lili a Rockym. „Bohužel se mi nad jizvou vytvořil převis kůže a ani cvičením mi tento převis nezmizel. Po několika císařských řezech tímto trpí mnoho žen, ale dá se to chirurgicky opravit, čímž se docílí sexy bříška,“ pokračovala.

CelebrityZpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Pro mě je prioritou rodina a děti, takže se klidně může stát, že jako matka dvou dětí nemám dokonalou manikúru nebo další věci,“ okomentovala před časem Lela svoji vizáž pro VipStar.cz. Aby předešla různým konspiracím, zveřejnila, že plastická operace nebyla žádná spolupráce, ale vše si hradila sama. „Tuhle nevyhnutelnou a dlouho očekávanou operaci jsem si sama zaplatila a dopřála k narozeninám. O to víc jsem na sebe pyšná,“ řekla.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné