V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu

Survivor V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu
Více

Voyo včera uvedlo 11. epizodu show Survivor Česko & Slovensko. Titáni probírali odchod Sebastiana, který soutěž opustil kvůli vážné nemoci svého otce. Kmeny absolvovaly náročný souboj o odměnu, ze kterého vyšli vítězně Lovci. Rozdělení odměny zažehlo mezi Lovci konflikt, ve kterém Jack obvinil Filipa z rasismu. Ostatní členové kmene už mají Jackova chování plné zuby. Titán Radek by se rád zbavil Yenifer a snažil se proto na svou stranu získat Tomáše a Kristinu. Nikole se podařilo nalézt v džungli polovinu symbolu skryté imunity. Po dalším souboji o odměny čekala na kmeny aukce odměn. Mikýřovi se podařilo vydražit možnost zavolat domů své přítelkyni. Jack si z aukce odnáší tajemnou bambusovou tyčku ukrývající vzkaz s výhodou do další hry.

V Sruvivoru se začalo soubojem o odměnu, kterou tentokrát představuje brunchové menu. V náročném klání nakonec těsně vítězí Lovci. Na Titánech je po souboji patrné značné vyčerpání. Než se Lovci pouští do vyhrané odměny, zjišťují, že si každý z nich může dopřát pouze jeden chod a soutěžící si mezi sebou nesmějí o chody dělit. Tím, kdo musí rozhodnout o rozdělení jednotlivých chodů mezi hráče je Filip, protože se ujmul i čtení vzkazu s pravidly.

Obvinění z rasismu a drsná hádka

Na Jacka nakonec zůstává kokos, který mu Filip vybral, protože Jack kvůli zranění nemohl souboj absolvovat. Jack si stěžuje, že rozhodnutí, aby právě on dostal kokos, bylo ovlivněno barvou jeho pleti a pouští se do slovních přestřelek s Jakubem i Filipem.

CelebrityKateřina Marie Fialová promluvila o těžkém odchodu rodičů: Pohřebáci tatínkovi po smrti zlámali nohy

Kateřina Marie Fialová promluvila o těžkém odchodu rodičů: Pohřebáci tatínkovi po smrti zlámali nohy

Mikýř se mu snaží vysvětlit, že kokos dostal proto, že se neúčastní soutěží, a proto nepotřebuje větší kalorický přísun. Filip před Jackem přísahá na svého syna, že se vůči němu nejednalo o nic osobního a zachoval by se stejně, pokud by byl v jeho situaci jakýkoliv jiný člen Lovců. Sám pro sebe si Filip jako odměnu určil tři hot dogy.

Výměna názorů pokračuje, Jack je pro změnu uražený, že mu Jakub říká „vole“ a vzájemně se častují dalšími nevybíravými výrazy. Filip nakonec Jacka vyzývá, aby si pro sebe nechal meloun, který kmenu zbyl z předchozí odměny. Jack se uklidňuje a dělí se o meloun s ostatními členy kmene. Večer u ohně se Jack spoluhráčům omlouvá za své chování. Bandurko jeho omluvu nepřijímá. Jack se pro změnu nechce už dále bavit s Jakubem, který ho urážel.

 U Lovců Nikola při procházce v džungli objevuje polovinu symbolu skryté imunity. S jeho nálezem se nikomu z kmene nesvěřuje, zkusí ale přesvědčit Filipa, aby jí ukázal svou polovinu symbolu, zda k sobě pasují. U Titánů si Radek bere na stranu Kristinu, které se svěřuje s tím, že Tomášovi důvěřuje a chce s ním a s ní ve hře pokračovat až do sloučení. Márty s Kristinou u Lovců probírají, co jí řekl Radek. Márty Radkovi nevěří, proto chce jít raději do sloučení s Kristinou a Tomášem.

SmrtZemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Nenáviděný Jack bude ve výhodě

Po návratu na ostrov Jack odhaluje vzkaz, který skrývala jím vydražená bambusová trubička. Jack se dozvídá, že příště získá odměnu i v případě, že jeho kmen souboj o ni prohraje. Členům svého kmene ale Jack řekne, že má na další kmenové radě dva hlasy navíc, dohromady tedy tři. Tohle bude ještě víc zajímavé.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip