Kateřina Marie Fialová promluvila o těžkém odchodu rodičů: Pohřebáci tatínkovi po smrti zlámali nohy

Celebrity Kateřina Marie Fialová promluvila o těžkém odchodu rodičů: Pohřebáci tatínkovi po smrti zlámali nohy
Více

Mezi dalšími hosty, které si Honza Děděk pozval do své divácky oblíbené show 7 pádů Honzy Dědka, se objevila herečka a zpěvačka Kateřina Marie Fialová (27). Ta ve velmi otevřeném rozhovoru popsala okamžiky po smrti svého tatínka a prozradila, jak se vyrovnala se smrtí maminky.

Může se to zdát zvláštní, ale zatímco se smrtí maminky se herečka, zpěvačka a stepařka Kateřina Marie Fialová dosud nevyrovnala, tatínkův odchod bere s odstupem času s humorem. „Na smutky se jde humorem. Já na to fakt vzpomínám s tím, že dva roky to nebylo dobrý, ve mně bylo všechno špatně. Vyčítala jsem si, že jsem se nechovala dobře. Přišel pocit toho, že jsem špatný člověk. Tím vším jsem si prošla. Teď už se směju a je to v pořádku,“ vysvětlila, proč na moderátorovu zmínku o smrti tatínka reagovala nejdřív smíchem, a přidala vzpomínku na chvíle bezprostředně po otcově smrti.

Pohřebáci tátovi po smrti zlámali nohy

„Mám strašně situací, které jsou absurdní. Když tatínek skonal, tak se říká, že musíte vyrovnat ty nožičky, protože to všechno ztvrdne. Ale my jsme to s mamkou neudělaly, protože to bylo hrozný. Když přijeli pohřebáci, tak… Tatínek štval lidi v životě neustále, ale že je bude štvát i po smrti…? Ti chlapi stáli nad ním a říkali: To si děláš prdel, jak to teď uděláme?! Stály jsme tam s mamkou a nevěděly, co se bude dít. Začali mu ty nožičky rovnat, a jak vám to asi rovnají? No tak, že vám je zlámou,“ popsala Fialová v 7 pádech Honzy Dědka.

CelebrityHájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice

Hájek vyhrožuje Bendové právníky: Je hloupý, vypadá použitě a kazí na Tenerife vzduch, vzkázala Alice

„Když tatínka zpopelnili, tak jsme měli… Ježiš, to je hrozný, že to tady říkám, ale co by ne… My jsme vždycky v rodině věřili v takové ty energie. A nám paní říkala, že máme jeho urnu otevřít a ty ostatky rozmělnit do vody, ať je čistý a ať pluje daleko. Stála jsem u řeky v Pardubicích s tou plastovou urnou. Ale neměla jsem nůž, abych tu plastovou urnu otevřela. Prošpikovala jsem tu urnu klíči, bylo to hrozně zadělaný, to nejde otevřít. Tatínek držel. Udělala jsem tu díru a jak jsem byla naštvaná, protože to bylo nepříjemný, chcete to mít za sebou. Sypala jsem to tam, nešlo to. A jak jsem byla naštvaná, hodila jsem tam i tu urnu. Odplul, to je důležitý. Vždycky chtěl cestovat,“ říká s pobavením.

Smrt matky s humorem brát nedokáže

Kateřině Marii zanedlouho po tatínkovi zemřela i maminka. Její odchod ale dosud s humorem brát nedokáže. „To bylo špatný. To ne, to není tak veselý. To mě hodně zabolelo. Že táta umře, jsme věděli. Když vám někdo šest let umírá na rakovinu, tak to je tutovka. Ale že ta maminka najednou udělá ten krok, to nebylo veselý za žádných okolností,“ prozradila sklíčeně.

SmrtZemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

Zemřela krásná Denisa (†35) z MasterChefa: Prohrála tvrdý boj s rakovinou

„Bylo mi šestnáct, je mi dvacet sedm, takže je to už 11 let. Starala se o mě pak moje sestra. Byla jsem nána pubertální. Nejedete do školy jednou, dvakrát, třikrát, nemáte docházku, máte dvojku z chování, sype se to na vás. Ale máte výhodu, že jste políbení talentem, protože to mě zachránilo, jinak by mě vyhodili,“ vzpomíná na těžké roky Kateřina Marie Fialová, která se právem řadí mezi největší herecké talenty své generace.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta Celebrity

Soukup zatápí Hanychové pod kotlem: Vyhrožuje, že zavolá policii a vytrhne mi Rozárku z náruče, šílí Agáta

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem Celebrity

Michal Kocáb přiznal, že byl zamilovaný do Dády Patrasové: Pak přišel frajer se saxofonem

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct Celebrity

Ornella upřímně o na drogách závislé sestře Charlottě: Několikrát jsem se jí snažila pomoct

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou Celebrity

Potvrzeno: Dominik Feri dostal za znásilnění tři roky ve vězení s ostrahou

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel Celebrity

Ornella Koktová o nevěře v Survivoru: Ukázala na neoblíbenou skřetku a podpořila slova Rachel

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá Celebrity

Jak dnes žije Iva a Marian z Výměny manželek? Věkový rozdíl 27 let není znát, rodina se rozrůstá