V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Survivor V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře
Více

Voyo včera uvedlo 14. epizodu show Survivor Česko & Slovensko. Podle Jacka začala skutečná hra o přežití až po odchodu Jakuba a Filipa. Na ostrov se vracejí části symbolu skryté imunity. Dokáže Bandurko nalézt druhou polovinu, kterou si z ostrova odvezl Filip? A kdo jde z kola ven tentokrát?

Z dechberoucího souboje o kmenovou imunitu vycházejí díky výkonu Nikoly vítězně Lovci. Individuální imunitu v souboji ukořistil Márty. Kristina si stěžuje na neférovost Yenifer při přerozdělování jídla. Titáni kvůli hladu neopovrhnou pečenou tarantulí. V kmenech se debatuje o možných aliancích po sloučení. Jsou noví Titáni skutečně Titány, nebo v duchu zůstávají věrni Lovcům? Vyřazovací duel proti sobě staví Radka a Ivanku, která se nakonec po 33 dnech strávených v soutěži s ostrovem loučí.

Taktika do sloučení

Mikýř s Bandurkem na pláži probírají, s kým by chtěli jít do sloučení. U Titánů vyrábí Tomáš Yenifer podprsenku z kokosových ořechů, aby si ji mohla obléci na kmenovou radu. Lovec Jack říká, že Survivor má velký vliv na jeho psychiku a hodlá změnit styl svého života.

CelebrityMonika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc

Monika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc

Veronika mu následně vrací Jackovi odměnu a domlouvají se, že ji Jack v případě potřeby nabídne Pirátovi, který by ji využil, pokud by odměnou byl telefonický hovor s jeho rodinou. Kristina a Yenifer probírají, koho poslat na kmenovou radu. Obě se shodují, že není dobrý nápad poslat na kmenovou radu dva kluky, protože by pak byl kmen oslabený.

Kristina by ale byla ráda, pokud by vypadl Radek a Yenifer s ní souhlasí, Radek podle ní vede otravné řeči. Yenifer se ale vzápětí nechává slyšet, že se raději zbaví někoho z původního kmene Lovců, než Titánů, protože u nich už ví, co od nich může čekat.

Nikdo nikomu nevěří

U Lovců Veronika před Bandurkem pochybuje, že s nimi Pirát a Mikýř půjdou do aliance a navrhuje mu, že by bylo vhodnější hledat jiné spojence.  Mátry Tomáše informuje, že Radkovi řekl o svém záměru, poslat ho do duelu. Tomáš se strachuje, že mu zároveň prozradil, že tento nápad pochází z jeho hlavy. Márty ho ujišťuje, že toto Radkovi neřekl.

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Radek si vzápětí bere Tomáše stranou a mezi čtyřma očima se ho ptá, zda náhodou s tímto plánem nepřišel on. Tomáš vše popírá a říká mu, že s ním zřejmě přišla první Kristina, zároveň ho ale ujišťuje, že Kristina bude stát na její straně. Tomáš se poté snaží vše domluvit i u Kristýny, aby si v Radkových očích zachoval důvěryhodnost. Ta reaguje, že je „pěkně vyčůranej“.

Ivana Jirešová je z kola ven

Na kmenové radě Ondřej otevírá téma, zda vyměnění hráči skutečně hrají za kmen, do kterého přišli, nebo zůstávají loajální i k původnímu kmeni. Po výměně názorů mezi Kristinou a Lovci jdou Titáni hlasovat. Nejvíce hlasů získává Ivanka. Márty společně s ní do duelu posílá Radka, který je v souboji úspěšnější. Dalším hráčem, který opouští ostrov je Ivanka.

Oblíbená herečka na ostrově poměrně dost zhubla. „Původně jsem měla 52. Určitě si myslím, že jsem pak měla těch 48 kilogramů. Teď jsem 3 dny intenzivně jedla, tak mám těch 50 zpátky. Jedla jsem pětkrát denně a akorát je mi z toho teď špatně. To tělo začalo intenzivně pracovat, nebylo to tak, jak jsem si myslela a všem radila, ať začnou jíst pomalu, aby si to tělo zvyklo. Bohužel jsem do sebe hned naládovala tři porce jídla, pět balíčků sušenek a chovala jsem se jako zvíře, což u mě vůbec není zvykem,“ řekla v rozhovoru pro TV Nova krátce po vypadnutí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor Survivor

Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip

V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu Survivor

V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu