Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Ulice Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít
Více

Nekonečný seriál Ulice se natáčí už dlouhých devatenáct let. Za tu dobu se v Ulici vystřídalo nespočet herců. Někteří z nich nás bohužel opustili, ale jejich role zůstaly nezapomenuty. Podívejme se na 6 hvězd Ulice, které už nejsou mezi námi. Vzpomenete si na všechny?

Radoslav Brzobohatý (†79)

Herec Radoslav Brzobohatý byl jeden z herců, kteří patřili mezi největší hvězdy seriálu Ulice v jeho počátcích v roce 2005. Brzobohatý ztvárnil oblíbenou postavu Václava Krále, který byl zakladatel a dlouholetý ředitel společnosti Království hraček.

Václav Král odešel v roce 2005 do důchodu, ale místo klidu na něj praskla stará nevěra s dlouholetou sekretářkou v Království hraček Zdenou Čistou. Nebohá Zdena na svého Krále čekala desítky let, ale přednost dostala rázná Marie. V roce 2008 Král dostává infarkt myokardu a umírá. Jeho představitel Radoslav Brzobohatý umírá o čtyři roky později 12. září 2012 na selhání srdce. 

Bronislav Poloczek (†72)

Bronislav Poloczek hrál v seriálu Ulice od roku 2005 až do roku 2007 postavu Stanislava Nykla, otce Lumíra Nykla. Standa Nykl a Vilma Nyklová byli majitelé večerky, která se poté změnila na pekařství a následně na nyní známé bistro. V roce 2006 zemřel Standa Nykl na infarkt a ovdovělá Vilma Nyklová se provdala za dva roky.

V červnu 2008 pojala za svého muže Miloslava Stárka, ale vzala to hopem, protože už v roce 2010 se s ním chtěla rozvést. Bohužel toto tempo neunesl chudák Stárek a těsně před rozvodem dostal infarkt. Poloczek zemřel 16. března 2012 po prodělané mrtvici a infarktu. Podle hereckých kolegů ale ztratil chuť žít po smrti milované manželky, se kterou strávil téměř čtyřicet let svého života. 

RozhovorAgáta Hanychová o majetkových poměrech Soukupa a Prachaře: Domy v Dubaji, Španělsku nebo Itálii

Agáta Hanychová o majetkových poměrech Soukupa a Prachaře: Domy v Dubaji, Španělsku nebo Itálii

Bořivoj Navrátil (†78)

Herec Bořivoj Navrátil měl v Ulici sice malou roli, ale kdo by si nepamatoval pana Vojtěcha Bařinku, který sváděl marný boj s panem Peškem o srdce paní učitelky Miriam Hejlové. Bořivoj Navrátil zemřel po dvou letech boje s rakovinou tlustého střeva dne 31. října 2011. 

Lubomír Lipský (†92)

Komediální herec Lubomír Lipský ještě v 85 letech přijal nabídku role ze seriálu Ulice, kde následně hrál dědu Borise Nekonečného. Role patřila mezi ty menší a okrajové, ale Lipský dokázal svůj herecký um geniálně prodat i v hospodě u Henryho při pití piva. Zemřel 2. října 2015 ve spánku na následky prodělaného zápalu plic. 

CelebrityLela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin

Lela Vémola upřímně o Karlosových nevěrách: Kdyby měly být všechny ve filmu, je z toho dokument na 10 hodin

Hana Maciuchová (†75)

Smrt Hany Maciuchové byla nečekaná a zasáhla snad všechny. O tom, že se herečce vrátila rakovina, věděli jen nejbližší. Role učitelky Miriam Hejlové patří z Ulice mezi ty nezapomenutelné. Zprvu doslova nenáviděná učitelka gymnázia se postupem času proměnila v milovanou a přející dámu v letech. 

I přesto, že Miriam působila jako puritánka, tak její osobní milostný život byl dost pestrý. Po celou dobu se kolem ní ochomýtal pan Pešek, se kterým nějakou dobu žili ve společné domácnosti. Miriam se ale na nějakou dobu vrátila ke svému bývalému manželovi Cyrilovi, který následně zemřel. 

Pak chvíli randila s policistou Petrem Kadlecem, ale jejich cesty se rozešly. Už to vypadalo, že její osudovou láskou bude skutečně pan Pešek. Stanovili si dokonce i datum svatby, ze které ale nakonec sešlo.   

CelebrityDrsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce

Drsná zpověď Moniky Binias o dceři: Charlotte bere narkotika, chtěli ji zabít a znásilnit, tvrdila matce

Andrej Hryc (†71)

Slovenský herec Andrej Hryc si zahrál v Ulici hlavu kolotočářské rodiny Borise Nekonečného. Boris sice působil jako bručnou, se kterým se nedá vyjít, ale všichni moc dobře věděli, že je to pravý chlap, který se dokáže o všechny postarat a dohlédnout na to, aby se jim nestalo náhodou něco špatného.Role to byla sice vedlejší, ale herci Andreji Hrycovi padla jako ulitá. Bohužel Andrej ve věku 71 let podlehl leukémii.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici