V MasterChefovi se to začíná párovat: Krásná Betty Minaříková má mít tajný románek s dalším z účastníků

Celebrity V MasterChefovi se to začíná párovat: Krásná Betty Minaříková má mít tajný románek s dalším z účastníků
Více

Nová řada kulinářské show MasterChef je v plném proudu a soutěžící si jsou moc dobře vědomi toho, že jde o hodně. Jak už to ale bývá, tak mezi kuchaři se začínají utvářet vazby. Někdo je někomu sympatický víc, někdo méně. Mezi výrazné soutěžící zatím patří půvabná Betty Minaříková (28), která v prvním kole získala zlatou kartu. Redakci VipStar.cz se ozval zdroj z blízkosti jejího okolí, který tvrdí, že má tajný románek s jedním z dalších účastníků.

Letošní 6. řada úspěšně show MasterChef Česko je pro soutěžící tradičně velmi náročná a napětí při výzvách by se dalo krájet. Porotci Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář se s nikým nemažou a stačí malá chyba a soutěžící jdou z kola ven. Proto není divu, že mezi potencionálními vítězi se začínají utvářet vazby. Vznikají nová přátelství a při každé vyřazovací kolo je nabité emocemi.

Velkým překvapením zatím celé show je Alžběta Betty Minaříková, která se do TOP 16 dostala díky zlaté kartě Radka Kašpárka. Porotcům předvedla netradiční pojetí tradiční koprovky s uzeným pstruhem a bramborami a tím je dostala do kolen. „Získat zástěru by pro mě znamenalo moc. Byl by to signál, že ty dny, co vařím, se vyplatily,“ řekla v pořadu Betty.

ProměnaVracíš se do starých kolejí, odsoudili lidé Terezu Hlůškovou kvůli změně vzhledu: Co otravným hejtrům vzkázala?

Vracíš se do starých kolejí, odsoudili lidé Terezu Hlůškovou kvůli změně vzhledu: Co otravným hejtrům vzkázala?

Nová láska v MasterChefovi?

Nelze přehlédnout, že Betty je půvabná dívky s nadáním, a tak není divu, že nejednomu soutěžícími zamotala hlavu. Redakci VipStar.cz se ozval zdroj z okolí nadané kuchařky s tím, že má mít tajný poměr s Vojtou Urbanem, který také soutěží o post MasterChefa.

Od začátku to mezi nimi jiskřilo. Není divu, že mezi nimi něco vzniklo. Oba jsou mladí, hezcí a nadaní,“ prozradil zdroj, který nechce být jmenován VipStar.cz. „Samozřejmě, že svůj vztah tají,“ dodal.

Vojta Urban není žádný nováček, co se týká soutěží. V roce 2019 se zúčastnil Muže roku a soutěž vyhrál. Nyní zkouší své štěstí právě v MasterChefovi. Vojta je muž mnoha tváří. V mládí hrál hokej a po gymnáziu šel studovat do Prahy matfyz.

Pak ale přišel zvrat a jeho vášeň pro sport a práci s lidmi zvítězila. Začal jako osobní trenér a postupně sestavil tým odborníků z oblastí výživy, pohybu, spánku i psychologie.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové