Radek Kašpárek

Šéfkuchař Radek Kašpárek se narodil 6. srpna 1981 v Ostravě. Po maturitě začal pracovat v gastronomii jako kuchař a pracoval v několika restauracích. 

Kariéra

Byl také oceněný michelinskou hvězdou a působil v pětihvězdičkových hotelech jako Savoy nebo Aria. 

Pořady

2010 – Kašpárku vař

2019 – MasterChef Česko 3

2020 – MasterChef Česko 4

2021 – MasterChef Česko 5

2021 – Souboj na talíři 

V roce 2014 se stal šéfkuchařem a zároveň vlastníkem restaurace Field. V roce 2015 jeho restaurace získala michelinskou hvězdou, kterou ještě dvakrát Radek Kašpárek obhájil. Od roku 2019 je vedle Jana Punčocháře a Přemka Forejta třetím porotcem kulinářské show MasterChef Česko. 

Zajímavosti 

  • Před více než deseti lety působil v pořadu Kašpárku vař! V té době to byl mladičký začínající kuchař s nagelovaným čírem 

Osobní život 

Radek Kašpárek má z předchozího vztahu dvě dcery. Svoji další partnerku Andreu si vzal v březnu 2020. Andrea má z předchozího vztahu dceru. V květnu 2021 se Radkovi Kašpárkovi a Andree narodil syn Sebastian. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Celebrity V MasterChefovi se to začíná párovat: Krásná Betty Minaříková má mít tajný románek s dalším z účastníků

V MasterChefovi se to začíná párovat: Krásná Betty Minaříková má mít tajný románek s dalším z účastníků

Nová řada kulinářské show MasterChef je v plném proudu a soutěžící si jsou moc dobře vědomi toho, že jde o hodně. Jak už to ale bývá, tak mezi kuchaři se začínají utvářet vazby. Někdo je někomu sympatický víc, někdo méně. Mezi výrazné soutěžící zatím patří půvabná Betty...