Trable v ráji? Shopaholicadel nejdříve snoubenci zakázala chodit na velkou, teď za ním zabouchla dveře

Bizár Trable v ráji? Shopaholicadel nejdříve snoubenci zakázala chodit na velkou, teď za ním zabouchla dveře
Více

Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel je považovaná lidmi za jeden z největších bizárů na českém internetu. Kontroverzní tiktokerka a youtuberka byla lidmi konfrontovaná kvůli tomu, že má údajně týrat svého partnera Davida. Nejdříve se na sociálních sítích objevilo video, na kterém zakazuje snoubenci chodit na velkou. Následně se nechal na Tik Toku slyšet její bývalý partner Patrik, že se Adéla chovala agresivně. Nyní vyplulo napovrch video, na kterém vyhodila snoubence za dveře.

Shopaholicadel je jednoznačně jedna z nejdiskutovanějších osobností na sociálních sítích. V minulosti čelila ze stran sledujících hned několika obviněním.  Adéla je zasnoubená s partnerem Davidem a doslova přes noc se stalo virální video, na kterém zakazuje Davidovi chodit na záchod.

Na záchod? Kakat?“ ptá se Shopaholicadel na videu. Poté, co se video dostalo mezi veřejnost, tak pojali sledující Adély podezření, že David je obětí šikany své partnerky. Na důvěřivosti Adéle nepřidala ani výpověď jejího bývalého partnera Patrika Sopra, který musel jezdit kakat do 50 kilometrů vzdáleného KFC.

BizárShopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Shopaholicadel šokovala svým vyjádřením: Zrušila svatbu s Davidem a řekla seznam věcí, za které by ho vyměnila

Adéla byla hodně agresivní. Vyhazovala mě z bytu, pak jsem nemohl ani na záchod,“ vyjádřil se v minulosti bývalý partner Patrik Sopr na Tik Toku. „Musel jsem dojíždět domů, když jsem chtěl jít na záchod. Kvůli záchodu dojíždět 50 kilometrů. Nemohl jsem na velkou, že by záchod rupl nebo že bych ho ucpal,“ vypověděl smutně Patrik.

Adéla se několikrát snažila sledující přesvědčit o tom, že s Davidem v jejich vztahu panuje harmonie. Ovšem poslední video, na které upozornila streamerka Lilian Voss, ukazuje něco trochu jiného. Během živého vysílání totiž Adéle vyhnala svého snoubence Davida za dveře.

BizárTady už jde o život: Bývalý partner Shopaholicadel promluvil, jak měla v ruce nůž a chtěla se zabít

Tady už jde o život: Bývalý partner Shopaholicadel promluvil, jak měla v ruce nůž a chtěla se zabít

Mě to nezajímá, skončil jsi. Takže táhni do pí*i,“ řvala Adéla na svého partnera. „Já ti otevřu, až budu chtít,“ dodala. Přesto všechno Adéla tvrdí, že Davida miluje a dává mu naprostou volnost.

On je dospělý, rozhoduje za sebe, je svéprávný, a kdyby se se mnou neměl dobře a nemiloval mě, tak dávno odejde. Očividně se se mnou má velice dobře a doopravdy mě miluje a jsem pro něj ta pravá, takže si svoje řeči nechte. Menstruace funguje, jak má, a o miminko se budeme snažit dál,“ řekla na Instagramu před několika týdny.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře Bizár

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká Bizár

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká Bizár

Nikol Lauberová vrací úder: Souboj v Red Face bude nerovný, Eva o mně šíří lži, říká