Toxické manželství Britney Spears a Sama Asghariho: Poslední týdny zoufalství a rány pěstmi

Zahraničí Toxické manželství Britney Spears a Sama Asghariho: Poslední týdny zoufalství a rány pěstmi
Více

Před pár dny vyplulo na povrch, že Sam Asghari (29) měl podat žádost o rozvod 28. července 2023.V současné době je potvrzené, že nejsledovanější pár Hollywoodu jde od sebe. Na Britney Spears (41) a Sama nyní vyplouvají na povrch pikantnosti z jejich toxického manželství. Podle zahraničního webu Daily Mail měla popová princezna manžela podvádět a dokonce ho udeřit pěstí ve spánku. Přes všechny spekulace se Sam o konci jejich manželství vyjádřil na Instagramu velmi pěkně.

Po čtrnácti měsících od svatby se Sam Asghari a popová princezna Britney Spears rozvádí. Tanečník a model během noci vydal na instagram stories vyjádření, na kterém o své stál ještě ženě velmi pěkně mluví. „Po šesti letech lásky a odpovědnosti k sobě jsme se s manželkou rozhodli ukončit společně naši cestu. Budeme se k sobě chovat s láskou a úctou, kterou k sobě máme, a vždy jí budu přát to nejlepší. Sra*ky se stávají. Žádat o soukromí se zdá být směšné, a tak jen každého prosím, aby byl milý a uvážlivý,“ napsal.

Podle zdroje Daily Mail bylo jejich manželství velmi toxické a Sam si naivně myslel, že Britney dokáže zachránit. Po čtrnácti měsících si měl patrně uvědomit, že je dost pravděpodobné, že toho nebude schopen. „Realita života s Britney byla taková, že to nebyla legrace a vůbec není překvapením, že manželství nevydrželo,“ prozradil zdroj.

ZahraničíBritney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření

Britney Spears nevyšlo třetí manželství: Pikantnosti z chystaného rozvodu, boj o peníze a bizarní vyjádření

Toxické manželství

Rozumní lidé v jejím životě budou smutní, že manželství skončilo. Měl pocit, že si myslel, že by ji mohl zachránit, ale možná Britney zachránit nelze,“ pokračoval. Dle jeho slov v manželství docházela k mnoha incidentům, které byly pro Sama náročné.

V domě Britney měl žít jako ve zlaté kleci, údajně skoro vůbec nevycházeli ven. „Sotva vyšli ven,“ říká zdroj. „Jen byli uvězněni v tom domě a neustále natáčeli videa, protože to je to, co ji zajímá. Myslím, že je zřejmé, že ve hře jsou nějaké vážné problémy,“ tvrdí.

Podivné reakce Britney

Zpěvačka na rozvod na sociálních sítích reagovala dost podivně. Nejdříve se vyjádřila, že si brzy koupí koně a následně si zakoupila striptérskou tyč. TMZ přišel s informací, že Sam má záběry z kamer, na kterých ho Britney podvádí s jedním ze zaměstnanců. Britney měla dokonce jednoho ze zaměstnanců požádat, zda by ji nenatočil nahou. Daily Mail přišel s další šokující informací. Podle zdroje měl být Sam Britney několikrát napaden a jednou dokonce ve spánku pěstí. Mezi dvojicí mělo také docházet k častým rvačkám.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal Zahraničí

Uběhlo 26 let od natáčení Divokého anděla: Seriálový Ivo zešedivěl a promluvil o tom, jak se k roli dostal

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril Zahraničí

5 nečekaných rozchodů roku 2023: Partner Taylor Swift nezvládal její slávu, s Britney to nešlo a dojemná Avril

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra Zahraničí

Zdrcující diagnóza ničí Céline Dion: Nemá kontrolu nad svými svaly. Lidé ztratili naději, řekla sestra

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně Zahraničí

Příčina smrti herce z Přátel Matthewa Perryho konečně objasněna: Mohlo za to sedativum pro koně

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první Zahraničí

Nezlomná bojovnice Shannen Doherty: Sepisuji poslední vůli, mámě jsem musela říct, že umřu první

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty