Totální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují

Virál Totální zoufalost Shopaholicadel: Nikdo jí nechce pronajmout byt, lidé se vzájemně varují
Více

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (30) je naprosto zoufalá. Už pěkně dlouhou dobu se snaží najít nový pronájem, protože se musí vystěhovat ze svého stávajícího. Problém je ovšem v tom, že se zatím nenašel nikdo, kdo by byl kontroverzní influencerce schopný byt poskytnout. Adéla má totiž velmi špatnou reputaci a pronajímatelé se před ní vzájemně varují v různých skupinách na sociálních sítích. Jsme svědky začínajícího konce Shopaholicadel?

Historie stěhování Shopaholicadel

Ještě s bývalým partnerem Davidem Pražákem se Shopaholicadel se v roce 2022 přestěhovala do ústecké Bíliny. Tam ale vydrželi jen několik měsíců, protože je neustále otravovali hejtři, kteří jim dle jejich slov dělali ze života peklo. Adéla bohužel není příliš finančně gramotná. V minulosti koupila auto za 35 tisíc a prodala ho za pouhých 5 tisíc.

Byt v Bílině kupovala za 1,5 milionu korun, ale prodala ho značně pod cenou za 800 tisíc korun. S Davidem snili o malém domečku se zahrádkou, ale nakonec se přestěhovali do Prahy. Adéla v minulosti na svých streamech tvrdila, že za čtyřpokojový byt v centru Prahy platí měsíčně přes 40 tisíc korun. Vztah s Davidem krachl a Adéla si do bytu nastěhovala nového partnera a později snoubence Jana Kulase.

RozhovorLulu má náhradu v Red Face za Denise: Do klece se půjde pobít s ženou, která tvrdí, že byla milenkou Řepky

Lulu má náhradu v Red Face za Denise: Do klece se půjde pobít s ženou, která tvrdí, že byla milenkou Řepky

Musí se vystěhovat

V současné době nastaly pro Adélu krušné časy. Má určitou lhůtu, do které se musí vystěhovat a hledá menší a levnější byt. Nic se jí ale nedaří najít. Nebo je možná kontroverzní influencerka natolik profláklá, že od ní majitelé dávají ruce pryč.

Pokud stále někdo máte na pronájem byt v Praze, nejlépe novostavba a po rekonstrukci. Aby tam mohl malý pejsek a v budoucnu dítě. Hledám 2kk nebo 3kk. Tak se mi prosím ozvěte,“ zní naléhavý inzerát Adély, který se objevil na Facebooku.

Děkuji všem za pomoc a vážím si toho. Jen mějte strpení. Nestíhám odepisovat. Jste zlatí. Ale ať mi píšou jen ti, co to myslí vážně a nedělají si srandu. Díky,“ dodala Adéla.

GlosaČeský slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva

Český slavík obrazem: Proměna Farne a Boho, stylový Krajčo, kterého urazil tragický Vilém Čok a moučná bitva

Pronajímatelé od ní dávají ruce pryč

Největší problém Adély je momentálně fakt, že ji předchází její pověst. Proto se už několikátý den na sociálních sítích šíří různá upozornění lidí, aby jí pronajímatelé nesvěřovali byt do rukou. „Pronajmu krásný a slunný byt,“ začíná zcela běžný inzerát, který ovšem pokračuje: „Dále z osobních důvodů prosíme neposílat inzerát slečně Pulcové. Je to ztráta času. Jak pro ni, tak pro nás. Této osobě byt nepronajmeme.“

Na další facebookové stránce se na Adélu objevilo konkrétnější upozornění. „Jen bych chtěl varovat, že podle zprávy od souseda, co pronajímá, že si Adéla chce zde sehnat byt, pronájem. Pokud jste její příznivci, tak vám to neberu. Dejte jí podnájem. Ale pokud nevíte, o kom se mluví, zjistěte si něco,“ píše pán a v komentářích upřesňuje, proč by si na Adélu měli dávat lidé pozor.

Bydlí s partnerem, společně porušují noční klid, znečišťují společné prostory a jejich přítomnost láka jejich odpůrce, kteří ničí cizí majetek,“ doplnil další muž v komentářích. Sežene Adéla byt? Poučí se ze svých chyb, které neustále opakuje? Nebo upadne v zapomnění a skončí na dně?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé Virál

Shopaholicadel zveřejnila identitu nového partnera: Chronický vypisovač, obere ji, varují lidé

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý Virál

Shopaholicadel potvrdila nového partnera a řekla, proč je to konečně ten pravý

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka Virál

Šílená tiskovka Clash of the Stars: Mokrá Nikola Lauberová ukázala úplně vše, vyvedla ji ochranka

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej? Virál

Nepomohla ani kudla v zádech: Jak nyní vypadá žena, které šimpanz utrhl ruce a téměř snědl obličej?

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska Virál

Bývalý snoubenec Shopaholicadel nemá o dívky nouzi: Odvážná máma i obdařená černovláska

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu Virál

V Clash of the Stars se točí miliony: Jiřímu Paroubkovi nabídli organizátoři rekordní sumu