Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky

Instagram Tereza Hlůšková o drsných praktikách u pákistánského soudu: 7 hodin zavřená v kleci a nechutné hygienické podmínky
Více

Tereza Hlůšková (27) byla v roce 2018 zadržena na pákistánském letišti v Láhauru, kde jí celníci v kufru objevili téměř devět kilo heroinu. Následně byla odsouzená k 8 letům a 8 měsícům vězení. Nakonec za mřížemi strávila necelé čtyři roky než byla v v dubnu 2021 propuštěna a mohla odcestovat zpět za svojí rodinou do Česka. Následně si založila Instagram a Herohero, kde popisuje svůj příběh. Tentokrát se rozpovídala o tom, jak probíhal její soudní proces.

Tereza Hlůšková na svých sedmadvacet let zažila dost. V roce 2018 ji zatkli pákistánští celníci, protože pod dvojitým dnem jejího kufru našli skoro 9 kilo heroinu. V tu chvíli se Tereza zhroutil svět. Představa strávení značné část mladého života za mřížemi byla pro ni naprosto nepředstavitelná. Nakonec z toho vyšla sympatická blondýna celkem dobře a po čtyřech letech byla propuštěná na svobodu.

Na svém kanále na Herohero se rozhodla, že lidem řekne celý příběh od začátku. V dalším z dílů se pustila do tématu soudního řízení. „Na ten soud jsem klidně čekala od devíti od rána do čtyř odpoledne zavřená v kleci,“ svěřila se na výše zmíněné platformě.

CelebrityNela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé

Nela Slováková se ukázala jak ji pánbůh stvořil a je z toho mezinárodní poprask: Není to už příliš, ptají se nerozhodní lidé

Na záchod jsem raději nešla

Tereza se ocitla ve vězení, ve kterém byly žalostné hygienické podmínky, ale nezbývalo nic jiného, než se tomu přizpůsobit. „Na každé straně té klece byly záchody. Byly ale opravdu nechutné, říkala jsem si, že se raději počůrám než tam jít. Byly tam ještěrky a pavouci,“ popisuje.

Kromě toho, že se musela vyrovnat situaci, ve které se nacházela, tak měla velký strach z lidí, které udala. Moc dobře si byla vědoma toho, že se jí mohou pomstít. „Na jednu stranu jsem se jich strašně bála, protože jsem je udala, ale na druhou stranu jsem si říkala, že tento muž, se kterým volám, má hodně peněz a mohl by mě tam odtud dostat a že už vlastně nemám co ztratit,“ hovořila o panu „T“, který jí slíbil, že z vězení bude zanedlouho doma.

CelebrityNikdy jí to neslušelo víc: Dominika Myslivcová odhodila stud a nafotila fotky v rouše Evině

Nikdy jí to neslušelo víc: Dominika Myslivcová odhodila stud a nafotila fotky v rouše Evině

Tajemný muž, jehož identitu Tereza nechce prozradit, se jí několikrát po telefonu snažil vysvětlit, proč byla zadržená. „Řekl mi, že na to letiště někdo volal a řekl, že na letiště přijede blondýna, která poletí do Evropy a v kufru bude mít drogy. Byla jsem naivní a v šoku a ve stresu a věřila jsem mu,“ lituje zpětně mladistvé nerozvážnosti.

Nový život

Po návratu do Česka Tereza kompletně přehodnotila život. Začala pracovat jako servírka a našla si lásku. „Děkuji, za tu neskutečnou lásku, kterou mi dáváš! Miluji tě tak, jak nikdy nikoho,“ napsala nedávno ke snímku na Instagramu s fotbalistou, se kterým je šťastná už téměř rok.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer Instagram

Za nevhodné chování po střelbě na Filozofické fakultě padají hlavy: Z kola ven je další influencer

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru Instagram

Influencerka, která se vysmála tragédii na Filozofické fakultě: Její chování má nepříjemnou dohru

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála Instagram

Česko pláče nad tragédií na filozofické fakultě: Známá influencerka se masakru vysmála

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem Instagram

Prolomila smůlu v lásce? Influencerka A.N.D.U.L.A se pochlubila novým partnerem

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se Instagram

Dominika Myslivcová prozradila detaily porodu a spustila se vlna nenávisti: Je to nařízení lékaře, brání se

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili Instagram

Radka Třeštíková nepřestává provokovat: Jako nestoudná Barbie ukázala bradavku a lidé otočili